VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Search | Check update time | Archives: [1]2 ]
Subject: Re: Apie lietuvius ir lietuvybes ypatumus - Valdininkai


Author:
komentaras is Delfi
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 08/29/03 18:57:19
In reply to: vardas 's message, "Apie lietuvius ir lietuvybes ypatumus" on 05/ 9/03 09:37:50

aleks, 2003 08 29 12:20

Skandalai yra įvairūs: sukelti pačių valdininkų veiksmais, patekusiais į viešumą, atskleisti specialiųjų tarnybų, suorganizuoti pretekstu pašalinti principingus ir politiškai neangažuotus darbuotojus. Kuris variantas taikytinas URM konsulams turėtų paaiškinti Valionis. Deja, nuo pat pradžios, kaip įprasta nedorų ir negarbingų žmonių sluoksniuose, Valionis rėmėsi slaptumo prielaida ... Aišku, yra valstybės paslaptys, bet kokia čia, atsiprašau, paslaptis gali būti kyšių ėmimas ar įsivėlimas į verslą, t. y. interesų konfliktas? Labiausiai slaptumo skraiste, kap žinoma, dangstosi nusikaltėliai, sukčiai, politikai norintys be aiškios priežasties pašalinti iš darbo opozicijai palankius kolegas ir kt. Mūsų lietuviški skandalai ir konfliktai valdžios struktūrose pasižymi ypatingu valdininkų įžūlumu, negarbingumu, nepadorumu, aplinkybių įslaptinimu. Tai siejasi su ydinga ir korupcine, blato principais grįsta, neskaidria ir neobjektyvia priėmo į darbą ir skyrimo į pareigas sistema ... Tik dėl šių priežasčių aukšti valstybės valdininkai, dažnai neišskiriant ir ministrų, bijo būti principingais, prarasti įtakingus draugus, ar "išduoti" gaujos narius, bijo prarasti kėdes, ar pelningą, kyšininkavimu ar sukčiavimu grįstą "pelningą" tarnybos vietą. Kito paaiškinimo logiškai mastant ir negalima sugalvoti... Neišprusimas, menkas kultūros lygis, provincialus mastymas ir elgesys, asmeninių interesų dominavimas prieš valstybinius, štai priežastys, kurių negali peržengti ir suprasti nepelnytai iškelti ir valdžios viršūnėsna iškilę žulikavoti valdininkai ... Kaltas politinių partijų vadovų neprincipingumas, susitaikymas su primityviu principu "visos priemonės geros pasiekti tikslui". Tai žlugdo gerų idėjų įgyvendinimą, verčia kalbėti neaiškiai ir netiesiai, meluoti ...

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> [> Subject: party poker


Author:
party poker (party poker)
[ Edit | View ]

Date Posted: 08/27/06 14:56:52

I am <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.ambersells.com'> party poker download</a> offers gang line round base <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.ambersells.com'>http://www.ambersells.com</a> rabbits scare out sharp.

[ Post a Reply to This Message ]Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT+0
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.