VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Search | Check update time | Archives: [1]2 ]
Subject: Re: Apie lietuvius ir "rusofobija"


Author:
Komentaras is Delfio
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 09/19/03 10:56:34
In reply to: vardas 's message, "Apie lietuvius ir lietuvybes ypatumus" on 05/ 9/03 09:37:50

dešinysis, 2003 09 19 12:30
:)))) Žodžiu, tai ne kas kita, kaip žurnalistinė-propagandinė, kitaip pavadinta, "antisovietčiko" etiketė, nes tokia sąvoka, kaip "rusofobija", politologijos mokslui nepažįstama, vaikuti:) Ją vartoja toks panslavistinis fašistukas, kaip Šafarevičius to paties pavadinimo knygoje:) Paiskaityk. Tau patiks. Dar "rusofobija", labai mėgsta skųstis kremliaus propagandinis aparatas:)

"Tokiais 'reliktais' buvo skelbiami valstybinio socializmo elementai, kurie buvo objektyvūs ir reiškė istorijos tęstinumą."

Čia tai išvis geras:) Ką čia parašei? Kas buvo objektyvu? Multikas apie kibaldžiuką, Lenino paminklas ar piatiletkos? O gal kolūkiai? Istorija ir taip tęsiasi, nors Fukuyamai ir buvo pasivaidenę, kad ne. Tik kai kurie veikėjai, negali nuslėpt savo nostalginės šyzos tam "paveldui". Tada ir sugalvojamos pseudosąvokos, tariamai vykusi "raganų medžioklė" ir pasaka apie tai, kaip tas man irgi nesimpatiškas, muzikologas sugriovė kolūkius. Nors, jei jau kalbėsim apie objektyvumą, tai pastarasis reliktas griuvo objektyviai:) Subjektyvus buvo tik griūties būdas:) Mat darbą atliko labai konkretūs subjektai - patys maloningieji žemdirbiai:))) Pas nekuriuos ūkninkus ir dabar atrastum šiferio, technikos ir visokios kitokios mantos, katra anksčiau prigulėjo kolūkinei-kooperatinei nuosavybei:))

RK, dešiniajam, 2003 09 19 12:26
Gal galėtum pasakyti, už ką balsuoji? Aš praeitą kartą balsavau už konservatorių, o jis jau libdemas!!!

jo - dešiniui, ir tavo liansbergiui,
2003 09 19 12:16
Pokomunistinių reformų radikalizmas Lietuvoje buvo grindžiamas primityviu antikomunizmu, greitesnio sovietinių reliktų likvidavimo būtinumu. Tokiais 'reliktais' buvo skelbiami valstybinio socializmo elementai, kurie buvo objektyvūs ir reiškė istorijos tęstinumą. Visa tai galime priskirti RUSOFOBIJAI.

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> Subject: Re: Narkotikai ir narkomafija Lietuvoje


Author:
delfio komentaras
[ Edit | View ]

Date Posted: 09/20/03 10:51:40

Istrauka is <a rel=nofollow target=_blank href="http://www.delfi.lt/news/daily/Kriminalai/article.php?id=2887630">http://www.delfi.lt/news/daily/Kriminalai/article.php?id=2887630</a>

Narkotikų platinimas bei vartojimas kasmet tampa vis opesne Lietuvos problema. Tai liudija sparčiai didėjantis jaunų narkomanų skaičius, auganti su kvaišalų vartojimu siejamų nusikaltimų statistika.

Lietuva narkotikų tranzito šalis

Su narkotikų prekyba kovojantys pareigūnai "Vakaro žinioms" teigė, jog organizuotas nusikaltėlių grupuotes senokai masino didžiulis pelnas, gaunamas pardavinėjant narkotikus.

Mūsų šalies šešėlinio pasaulio atstovai užmezgė ryšius su tarptautiniais narkotikų prekybos karteliais. Dabar mūsų šalis pripažįstama kaip svarbus tarptautinio kvaišalų tranzito taškas.

"Per buvusios Sovietų Sąjungos respublikas heroinas į Lietuvą keliauja iš Rytų. Pagrindine jo tiekėja galima vadinti Afganistaną bei Pakistaną. Mūsų šalyje palyginti maža dalis heroino paliekama "vietos vartojimui", o didžioji - vežama į Vokietiją bei Skandinavijos šalis", - teigė A.Kvainickas.

Pareigūnai "Vakaro žinioms" teigė, jog iš narkomanų rojumi pramintos Olandijos į Lietuvą plūsta sintetiniai narkotikai, dažniausiai ekstazio tabletės. Pastaruoju metu šis centrinę nervų sistemą stimuliuojantis preparatas tapo itin mėgstamas jaunimo. Be ekstazio neapsieinama progresyvios muzikos vakarėliuose, diskotekose ir kituose jaunimo pamėgtuose masiniuose renginiuose. Lietuvoje "nusėda" tik maža tablečių siuntų dalis, kvaišalai iš čia keliauja visomis kryptimis.

Pagrindinis hašišo srautas į Lietuvą per Ispaniją keliauja iš Maroko. Šiuo Kauno nusikalstamų struktūrų kontroliuojamu kanalu mūsų šalį pasiekia ir kiti narkotikai - heroinas bei aukštuomenės kvaišalu vadinamas brangiai kainuojantis kokainas. Narkotikų siuntos mūsų šalyje ilgai neužsibūna, jos keliauja toliau, į kitas valstybes.

Mafijos metamorfozė

"Organizuotos nusikaltėlių grupės jau seniai suprato, kad prekyba narkotikais duoda itin didelį pelną. Nusikaltėliai užmezgė ryšius su narkomafijos sindikatais, Lietuva atsidūrė tarptautiniame narkotikų maršrute", - "Vakaro žinioms" sakė A.Kvainickas.

ONTT pareigūnų teigimu, anksčiau iš cigarečių bei spirito kontrabandos lobusios nusikaltėlių grupuotės suvokė, jog, palyginti su prekyba narkotikais, tradicinis "verslas" reikalauja kur kas daugiau investicijų ir pastangų. Norint per muitinės postą sėkmingai pravežti kelis kontrabandinių cigarečių prikrautus vilkikus reikia papirkti muitininkus, klastoti krovinių dokumentus, rūpintis krovinio sandėliavimu bei realizacija. Tie patys dėsniai galioja ir alkoholio kontrabandai. Be to, nelegaliai pervežamų cigarečių ar spirito "verslas", palyginti su narkotikų kontrabanda, duoda gana mažą pelną.

Didžioji lietuviškų gangsterių dalis pradėjo prekiauti narkotikais. Bendraudami su "kolegomis" iš užsienio jie nutiesė kvaišalų prekybos kelius, pasiskirstę įtakos zonomis ėmėsi kvaišalų platinimo šalies viduje.

Bene geriausiai šias tendencijas suvokė Kauno organizuotų nusikalstamų grupuočių lyderiai. Neatsisakydami tradiciniais "pragyvenimo" šaltiniais tapusios spirito ir cigarečių kontrabandos jie ėmėsi narkotikų verslo. Ilgainiui Kauno banditai uzurpavo ne tik kvaišalų prekybą, bet, įsigiję jų gamybos technologijas, įkūrė slaptas laboratorijas, Kauną paversdami lietuviškos narkomafijos sostine.

[ Post a Reply to This Message ]


[> [> Subject: party poker


Author:
party poker (party poker)
[ Edit | View ]

Date Posted: 08/28/06 00:09:19

Her trio <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.ambersells.com'> party poker cheats</a> tap greek line neutral clubs <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.ambersells.com'>http://www.ambersells.com</a> pushka tough?

[ Post a Reply to This Message ]


Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT+0
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.