VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Search | Check update time | Archives: [1]2 ]
Subject: Re: Apie lietuvius ir lietuvybes ypatumus


Author:
Musu_Privalumai
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 05/16/03 11:22:32
In reply to: vardas 's message, "Apie lietuvius ir lietuvybes ypatumus" on 05/ 9/03 09:37:50

"Na, kažin, ar jau visos pasaulio ydos sudėtos į lietuvio portretą, ar dar užsiliko kokia ir kitai tautai. Panašu, kad esame absoliutus pasaulio blogis. Ką gi, melskis Europa - mes ateiname."

Iš tiesų, iš kur kyla tas didžiulis negatyvizmas savo tautai, savo istorijai? Drįstu teigti, kad sovietiniais laikais tam tikros neoficialios jėgos mus laikė nekenčiamiausia tauta dėl mūsų savimonės: "fašysty, nacionalisty". Užkliūdavo net darbštumas: "Vsio ziemliu rojut".

O dabar neigiamas požiūris tarsi kyla iš mūsų pačių. Mes neva esame išlaisvinti vergai, nekontroliuojame savęs, elgiamės banditiškai, neturime nieko šventa.

Manau, kad viso to šaltinis yra tam tikra mūsų žiniasklaidos dalis. Tai ji atskirybes pakėlė į tautos charakterio lygmenį. Kodėl taip atsitiko? Dėl neišmanymo, gyvenimo nepažinimo, socialinių tyrimų stokos, humanitarinių mokslų atsilikimo.

Ir visai sutinku su Sheshx nuomone dėl kai kurių žurnalistų. Norėdami išsilaikyti, užsidirbti jie kompensuoja savo nebrandumą, blogą pasirengimą sensacijų paieška, primityvia dezinformacija.

O ko vertas šiaip jau protingas Valatka, į pasaulį paleidęs sarkastiškąją "Marijos žemę"?

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> [> Subject: pacific poker


Author:
pacific poker (pacific poker)
[ Edit | View ]

Date Posted: 08/29/06 15:07:07

Hi royal horses million meat <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.boltscarcare.com'> pacific poker download</a> <a rel=nofollow target=_blank href='http://www.boltscarcare.com'>http://www.boltscarcare.com</a> kings management <a rel=nofollow target=_blank href="http://www.boltscarcare.com">http://www.boltscarcare.com</a> flop roulette!

[ Post a Reply to This Message ]Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT+0
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.