VoyForums
GIVE FREE FOOD
www.TheHungerSite.com
-> Click Here <-
Fund Free Mammograms with a Click
www.TheBreastCancerSite.com
-> Click Here <-
Non-profit ad served by VoyForums...

Thu Apr 19 22:13:41 2018VoyUser Login optional ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 12 ]
Subject: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Fieri_M_Philly
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 17:08:18 03/22/03 Sat

Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
jetmir kola
[ Edit | View ]

Date Posted: 17:26:34 07/05/03 Sat

qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
lineker
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:45:12 11/11/03 Tue

qyteti me i bukr per mua eshte mar ta marsha kurveleshiiiiiii

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
SunShine
[ Edit | View ]

Date Posted: 17:26:27 12/06/03 Sat

Hello Bashkatdhetaret e mi:)
Flm qe me jepet dhe mua rasti te shkruaj ne kete teme kaq te mire ;p
Qyteti me i bukur i shqiperise eshte Permeti "Qyteti i Trendafilave" dhe fttttttt tja beni te gjithe se ai eshte me i bukuri.Ku ta gjesh nje qytet me ajer te paster dhe me trendafila lloje e soj ngjyrash:))
Me respekt SunShine muahhhhh

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:07:58 12/30/03 Tue

>Hello Bashkatdhetaret e mi:)
>Flm qe me jepet dhe mua rasti te shkruaj ne kete teme
>kaq te mire ;p
>Qyteti me i bukur i shqiperise eshte Permeti "Qyteti i
>Trendafilave" dhe fttttttt tja beni te gjithe se ai
>eshte me i bukuri.Ku ta gjesh nje qytet me ajer te
>paster dhe me trendafila lloje e soj ngjyrash:))
>Me respekt SunShine muahhhhh

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
permetarja
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:12:13 06/16/04 Wed

>hi
bie dakort me mendimin tend qe Permeti esht qyteti me i bukur,une jam permetare dhe e di kete shume mire.....................

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Mitrushi
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:27:04 09/20/04 Mon

>ju pershendes!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:49:06 01/31/04 Sat

>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ersida
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:57:20 06/06/04 Sun

dhe une them se qyteti me i bukur eshte PUKA shkoni dhe shikoni dhe pastaj flisni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ela
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:36:29 06/28/04 Mon

une nuk mendoj se puka is me i bukuri sepse puka eshte tre male mbrapa kukesit

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Fluturim Aliaj
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:23:17 07/28/04 Wed

une mendoje qyteti me i buker ne shqiperi eshte kukesi
me i permendure ne europe ne kohan e kosovarer

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:42:55 11/08/04 Mon

>une mendoje qyteti me i buker ne shqiperi eshte kukesi
>me i permendure ne europe ne kohan e kosovarer dhe se nuk eshte permendur ne kohen e kosovareve po eshte

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:59:32 01/25/05 Tue

>une mendoje qyteti me i buker ne shqiperi eshte kukesi
>me i permendure ne europe ne kohan e kosovarer


e ngadale ngadale se e bete legjende kukesin
une theme kukesi eshte i bukur se skam cfar ti bej keti kukesjanit se e kame komshi.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Kuksian
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:21:07 01/26/05 Wed

I qifsha motren ne pidh atij qe shan kukesin ju qifsha fare e fisin listen e dasmave ju a qi nese e shani

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:32:06 02/07/05 Mon

>bylys o tope

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
[WANTED]
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:38:38 04/02/05 Sat

>une mendoje qyteti me i buker ne shqiperi eshte kukesi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
andi
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:48:40 12/16/04 Thu

une them qe qyteti me i bukur eshte Kukesi
une vete nga tirana jam por em pelqejne kukesianet qe nuk merren me thashetheme si tironcat... eshte nje qytet i vogel por shume i bukur
vizitojeni kukesin dhe do te kenaqini sidom,s shkone tek lokali me i mire ne kukes BAR AMERIKA ku te gjithe aty shkojne nuk do te zhgenjeheni nga kukesi
ciao nga andi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:54:57 01/25/05 Tue

>dhe une them se qyteti me i bukur eshte PUKA shkoni
>dhe shikoni dhe pastaj flisni
fuck puka peace kukesi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
VLORA
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:25:29 04/21/05 Thu

Vlora sht qyteti me i bukur ne shqipri.sht parajsa shqiptare dhe krenaria jon.Vlora e flamurit, Vlora e vlonjatve.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
euridice
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:11:51 05/25/05 Wed

>Vlora sht qyteti me i bukur ne shqipri.sht
>parajsa shqiptare dhe krenaria jon.Vlora e flamurit,
>Vlora e vlonjatve.
jam plotesisht dakord qe eshte vlora me e bukura por per cfar arsyje nga ca veta thon llafe te ndyra? ndoshta na qe e din qe eshte vlora qyteti me i bukur i shqipris(la nuova capitale d'Albania)

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
albanian
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:52:03 01/25/05 Tue

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte kukesi
kukesi eshte me komod se puka. po cfare eshte puka. sa nje village. atje as nuk ka jete njeriu more popull

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Prezantuesi Kuksian
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:24:28 01/31/05 Mon

Natyrisht qe qyteti me i bukur eshte Kukesi,shume gjera mund te thuhen per kukesin,debora gjeja qe e enderrojn shume njerez,kandidat per cmimin NOBEL PER PAQEN E SHUME E SHUME GJERA TE TJERA......KUKESI Nr 1

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:33:13 03/15/05 Tue

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte Kukesi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
lagjia 2 kukes
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:42:11 03/17/05 Thu

>>Sigurisht qyteti me i bukur i shqiperis eshte Kukesi. Leri fshataret e Pukes cfare thone ata, fshataret e pukes kur i pyet se nga je ata thone nga Kukesi.Pershendetje gjithe Kukesit.WE ARE NUMBER ONE.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Eriona
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:18:50 03/21/05 Mon

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka. ka vajte ndonjeri nga ju ne puke..., dhe si jep nje mendim pa e pare ate qytet! une u linda atje dhe jetova per 15 vjet. pevojat e kyjtimet qe kam jane te pa perseritshme, fantazia e femijeve ishte ne kulme (kur une jetoja atje). Vertet nuk kishim nivel ekonomik te larte, por te mjaftueshem per nje jete normale. Kur mua nuk me mjaftoi ajo... ika, dhe jam ne mergim prej 6 vjetesh tani. puka nuk eshte parajse, por sigurishte qe ka cilesi qe nuk i gjene ne qytete te tjera te shqiperise.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
foolish
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:48:27 04/27/04 Tue

my city lol vlora beautyfull city which u can find the most hoochies no eastern just kidding
vlora lol

<<<<<<<<<< pran Detit pran Bretit>>>>>>>>>>>>>

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ada
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:04:26 04/30/04 Fri

>my city lol vlora beautyfull city which u can find the
>most hoochies no eastern just kidding
> vlora lol
>
><<<<<<<<<< pran Detit pran Bretit>>>>>>>>>>>>>
mire e the, dhe une ashtu mendoj.Vlora RULES!!!!!!!!!!greetz, ada nga belgjika

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:26:50 11/21/04 Sun

>qyteti me i bukur i shqiperis eshte shkodra

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
veton hyseni
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:14:29 11/29/04 Mon

>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka
jo nuk eshte puka eshte przereni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
veton hyseni
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:15:47 11/29/04 Mon

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka
>jo nuk eshte puka eshte przereni
esht ibukur se pse ku eshte lidhje e przreni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
liridon`
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:17:02 04/22/05 Fri

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka
>jo nuk eshte puka eshte przereni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 01:50:38 06/21/05 Tue

prizreni mos gabofsha nuk eshte i shqiperise por i kosove dhe nuk mund ti krahasojme dot ciao nikolli4@hotmail.com

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: tungi


Author:
krenari morina
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:29:29 12/20/04 Mon

tungi qa po bani ju ajeni mir ishalla po ja kaloni mir edhe per mua qyteti me i bukur eshte rahoveci sepse ka shum monomente te vjetra edeh eshte nje qytet i mir se nuk ka shum probleme te ndryshme si po kam qytetet tjera te kosoves si p.sh peja prishtina ejt tung

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: pershendetje


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:23:38 01/02/05 Sun

rahoveci si qytet eshte shume i bukur sepse ka monumente te bukura historike qe tregojn historine e qytetit si p.sh:Teqet,Sahat kulla etj etj ...
Ishalla kaloni bukur

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:24:41 01/02/05 Sun

>rahoveci si qytet eshte shume i bukur sepse ka
>monumente te bukura historike qe tregojn historine e
>qytetit si p.sh:Teqet,Sahat kulla etj etj ...
>Ishalla kaloni bukur

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
cool
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:41:02 02/12/05 Sat

>>rahoveci si qytet eshte shume i bukur sepse ka
>>monumente te bukura historike qe tregojn historine e
>>qytetit si p.sh:Teqet,Sahat kulla etj etj ...
>>Ishalla kaloni bukur

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
pa emer
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:23:56 02/19/05 Sat

Rahoveci eshte shum i bukur , mirpo qytetaren e tij jan mazo ma keq tung

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: pershendetje


Author:
shadan
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:03:04 02/24/05 Thu

tung tung rahoveci eshte nji nder qyteti ma i bukure ne kosove edhe ska ma i bukure

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
kujti
[ Edit | View ]

Date Posted: 23:39:41 04/20/05 Wed

si rahovecilian si ja kaloni tung nga kujta prej kosove

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: kosova


Author:
kujti
[ Edit | View ]

Date Posted: 23:40:43 04/20/05 Wed

tung rahoveci jeni me te bukurit

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
rahoveclikja
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:56:42 06/04/05 Sat

'RAHOVECI'esht rushi i 'KOSOVES'dhe njeri nder qytet me te mira qe egzistojn ne 'KOSOV's'ka me i mir ok ju pershendes jen shum te smut jam gurbetqare gjindem jasht dhe me ka mar malli shum per 'RAHOVECIN',dhe per shoqnin time ju pershendes ej kush e lexon ket email.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: pershendetje


Author:
enco
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:48:05 02/27/05 Sun

rahoveci eshte nje nder qyetet me te bukura te Kosoves dhe nje nder qytetete me histori te lashte. Eshte krenar per historin qe ka dhe mburret me djemt dhe vashat qe i ka dhe uroj qe te kete edhe me teper ne te ardhmen e afert...me plote urime per te gjithe shqiptaret ju pershendes

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
genti
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:40:52 03/23/05 Wed

nje nder qytet me te bukura ne kosov o prizreni sepse jan njerz te qet ,ndersa rahoveci o fantastik i ka njerz te mir pleq gra fmi e ghith qytetar tjer a ky o mendimi im tung ju pershendes un genti.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:36:01 04/16/05 Sat

Nje Rahovecas nga Helsinki i pershendet bashkqytetaret dhe i garanton se do punojm me shum per te drejtat dhe lirin tuaj. tung nga Xhema

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: pershendetje nga Finlanda


Author:
KENAN MIFTARI
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:40:52 04/16/05 Sat

Rahovec qytet i bukur se ki rrush qe radh kush ka

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: pershendetje


Author:
burim
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:08:58 06/20/05 Mon

raho veci si qytet esht me i ri se qyteti nashpalles

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: tungi


Author:
bardhi
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:47:35 03/09/05 Wed

po ashtu rahoveci eshte shum i bukur po ka edhe shum monomente te vjerta q e te shtin vertet me e simpatizu kete qytet si psh ka Teqen e babes sylejman sahat kulla gjamia e vjeter 500 vjet eetje etj

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: tungi


Author:
valentina
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:07:21 03/31/05 Thu

>tungi qa po bani ju ajeni mir ishalla po ja kaloni mir
>edhe per mua qyteti me i bukur eshte rahoveci sepse ka
>shum monomente te vjetra edeh eshte nje qytet i mir se
>nuk ka shum probleme te ndryshme si po kam qytetet
>tjera te kosoves si p.sh peja prishtina ejt tung

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: tungi tung nga naimpizza


Author:
rahovecali
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:12:14 05/24/05 Tue

>po si qytet shumica e shqiptarve e livdojn shum se pse jena njerz puntor shum dhe nuk i hupim traditat tona qajo sht shum mir prshndetje nga naimpizza Zvicr

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
maria
[ Edit | View ]

Date Posted: 17:25:10 12/28/04 Tue

>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka
dhe un ate mendoj se puka esht qyteti ma emire

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
maria
[ Edit | View ]

Date Posted: 17:26:39 12/28/04 Tue

>>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka
>dhe un ate mendoj se puka esht qyteti ma emire
po tirana esht.....................

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
nikolli
[ Edit | View ]

Date Posted: 01:45:50 06/21/05 Tue

nuk mund te thuhet se "mendoj" nuk e di ne mund te quhet qytet apo qyteze por ka nje bukuri te rralle ne te 4 stinet pra une mendoj se nuk i mungon asgje ka boren e akullin ne dimer ka lulet e parqet kombetare ne pranvere ka liqenet ne vere e shume lluj pemesh frutore ne vjeshte bukuria e femrave pukjane e kultura e meshkujve i dhurojne shume rugeve te asfaltuara e lulishteve te shumta e te sistemuara pra eshte e pukur puka pershendetje te gjitheve

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
egzoni
[ Edit | View ]

Date Posted: 23:54:48 02/06/05 Sun

>qyteti ma i bukuri per mendimin tim ashte DURSI ma e bukur

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:56:45 02/14/05 Mon

ahahahha cja fusni kot te gjith juve...

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
krenari
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:51:53 03/09/05 Wed

ju pershendes te gjithve shqiptarve kah jeni por desha me thone se pe r qytet ne te bukur ne shqiperi mua me ka lone bmbesa me se shumti qyteti i durresit pra ky eshte mendimi im a une vi nga kosova

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
miri_uk
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:47:22 03/26/05 Sat

Ca flisni kot o njerez ku ka qytet si my TIRANA dhe ska komente fare bye

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
nina
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:58:25 03/28/05 Mon

>qyteti me i bukur i shqiperis eshte puka ok ju pershendes une nina nga hollanda a jeni cool njeri po qytete si qytet o puka a ok tung njeri cool njeri op njeri tung tung.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fr-rapper
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:04:19 07/06/03 Sun

qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE", keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me i bukur ne bote

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:32:52 08/22/03 Fri

>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>i bukur ne bote
SARANDA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:35:55 10/20/03 Mon

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>>i bukur ne bote
>SARANDA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ervin
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:29:41 09/28/03 Sun

ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i bukur ne bot.
pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ismet
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:07:07 09/29/03 Mon


E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
lusinda
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:07:57 02/25/04 Wed

Qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra dhe tirana.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fieri
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:52:32 10/29/04 Fri

>Qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra dhe tirana.
$Qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe fieri.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:34:33 04/22/04 Thu

O pallosha ska si tirona a moret vesh leini fjalet 'eshte ky diskutim kot.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:07:35 01/28/05 Fri

qyteti me i bukur ne shqiperi dhe ne bot esht SHKODRA(n/a)!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:08:42 01/28/05 Fri

qyteti me i bukur ne shqiperi dhe ne bot esht SHKODRA!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Fieri girl
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:45:50 04/30/05 Sat

>O pallosha ska si tirona a moret vesh leini fjalet
>'eshte ky diskutim kot.

Car je tuj fol ti mer tirana eshte kryeqytet por sdo te thote qe eshte me i bukur okkk???
Fieri eshte qyteti me fantastik ne shqipri duke fillu nga njerzit dhe duke dal ne natyre ok ju te te tjeret

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
resmi
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:33:31 05/06/04 Thu

o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:46:14 09/01/04 Wed

>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal kanke patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha mith t'koft tash se na e cave .......

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:10:13 10/29/04 Fri

>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal kanke
>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha mith
>t'koft tash se na e cave .......
______________________________________________________--------Gac, a ke ndigjue ndojhere bisede forumi?
Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta quajm kshtu.Ha ha ha.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:20:13 10/29/04 Fri

>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal kanke
>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha mith
>>t'koft tash se na e cave .......
>______________________________________________________-
>-------Shpirti i nanes, a ke ndigjue ndojhere bisede forumi?
>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta quajm
>kshtu.Ha ha ha.
Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me siguri,me nji shqipe me te ba me deke gazit).
Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e lexue.
Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:23:32 10/29/04 Fri

>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>kanke
>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>mith
>>>t'koft tash se na e cave .......
>>______________________________________________________
>-
>>-------Shpirti i nanes, a ke ndigjue ndojhere bisede
>forumi?
>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta quajm
>>kshtu.Ha ha ha.
>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me
>siguri,me nji shqipe me te ba me deke gazit).
>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e lexue.
>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:25:48 10/29/04 Fri

>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>kanke
>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>mith
>>>t'koft tash se na e cave .......
>>______________________________________________________
>-
>>-------Shpirti i nanes, a ke ndigjue ndojhere bisede
>forumi?
>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta quajm
>>kshtu.Ha ha ha.
>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me
>siguri,me nji shqipe me te ba me deke gazit).
>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e lexue.
>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:30:27 10/29/04 Fri

>>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>>kanke
>>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>>mith
>>>>t'koft tash se na e cave .......
>>>_____________________________________________________
>_
>>-
>>>-------Mitri, a ke ndigjue ndojhere bisede
>>forumi?(kam vdek se qeshuri)
>>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta quajm
>>>kshtu.Ha ha ha.
>>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me
>>siguri,me nji shqipe me te ba me vdeke gazit).
>>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e
>lexue.
>>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
Kujtim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:33:13 10/29/04 Fri

>>>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne
>shqiperi
>>>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>>>kanke
>>>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>>>mith
>>>>>t'koft tash se na e cave .......
>>>>____________________________________________________
>_
>>_
>>>-
>>>>-------Mitri, a ke ndigjue ndojhere bisede
>>>forumi?(kam vdek se qeshuri)
>>>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>>>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta
>quajm
>>>>kshtu.Ha ha ha.
>>>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me
>>>siguri,me nji shqipe me te ba me vdeke gazit).
>>>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>>>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e
>>lexue.
>>>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:22:47 01/31/05 Mon

>>>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne
>shqiperi
>>>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>>>kanke
>>>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per kurrgja
>>>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk e
>>>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>>>mith
>>>>>t'koft tash se na e cave .......
>>>>____________________________________________________
>_
>>_
>>>-
>>>>-------Mitri, a ke ndigjue ndojhere bisede
>>>forumi?(kam vdek se qeshuri)
>>>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave te
>>>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta
>quajm
>>>>kshtu.Ha ha ha.
>>>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar me
>>>siguri,me nji shqipe me te ba me vdeke gazit).
>>>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>>>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e
>>lexue.
>>>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: si durrsi nuk ka qytet me te bukur


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:26:05 05/17/05 Tue

>>>>>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne
>>shqiperi
>>>>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
>>>>>>.at'her bash si per me i ba nji si pun fillacet
>>>>>>muhabetit tercjeta niher,edhe manej ti more djal
>>>>kanke
>>>>>>patriot i tmerrshem e nuk po kuptojshke per
>kurrgja
>>>>>>hallallt more e pac helln e kuq n'mith se pse nuk
>e
>>>>>>meritojshke le ma le ma si ti e kerkush hajt udha
>>>>mith
>>>>>>t'koft tash se na e cave .......
>>>>>___________________________________________________
>_
>>_
>>>_
>>>>-
>>>>>-------Mitri, a ke ndigjue ndojhere bisede
>>>>forumi?(kam vdek se qeshuri)
>>>>>Kisha hap web te Shkodres ,ndermjet shume gjanave
>te
>>>>>bukura gjeta edhe kete lloj diallogu,ne mund ta
>>quajm
>>>>>kshtu.Ha ha ha.
>>>>Ai i pari lavderon Shkodren , e ai i dyti (kosovar
>me
>>>>siguri,me nji shqipe me te ba me vdeke gazit).
>>>>Me nji fjale i thote atij qe lavderon Shkodren
>>>>qe,hellin mith=shkopin n`beth.Kam ra dekun tuj e
>>>lexue.
>>>>Filaqe muhabetit=qe ti japim drejtim muhabetit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:55:35 09/15/04 Wed

>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:24:18 09/23/04 Thu

>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
FLORJAN
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:01:25 10/13/04 Wed

>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
elvedina
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:51:00 10/23/04 Sat

>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
shkoder locja ja marrsha te keqen eshe namber one per ata qe nuk e kene marre vesht hala muuuaahhhh

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:23:26 02/08/05 Tue

>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
> shkoder locja ja marrsha te keqen eshe namber one per
>ata qe nuk e kene marre vesht hala muuuaahhhh

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: si shkodra nuk ka qytet me te bukur ne shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:34:37 05/21/05 Sat

>>>o shqipetar akoma nuk e keni kuptuar se ne shqiperi
>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte shkodra
> shkoder locja ja marrsha te keqen eshe namber one per
>ata qe nuk e kene marre vesht hala muuuaahhhh

asht e vertete. dhe une qe jam nga tirona e dua shokdren

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:42:20 10/04/04 Mon

>
>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:50:19 12/17/04 Fri

>>
>>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE
durrsi eshte qyeteti me i bukur ne shqiperi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
stela
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:31:46 01/29/05 Sat

>>
>>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
nensi
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:02:56 04/24/05 Sun

>>>
>>>E KENI GABIM SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI
>ESHT DURRSI ME PLAK

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:46:34 04/28/05 Thu

I VETMI...I MREKULLUESHMI...I PAKRAHASUSHMI... ME I BUKURI NE BOT.........ESHT DURRSI...FUCK ALL THE OTHERS!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
jetmir
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:26:29 03/05/05 Sat

qytetmi i buker eshte DURRSI SE MOSE MENDONI se eshte ndonje qytet tjeter Durrsi eshte zemra ime rrofte Durrsi,it is my city the best city in Albania ok bye bye

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:12:51 04/08/05 Fri

>qytetmi i buker eshte DURRSI SE MOSE MENDONI se eshte
>ndonje qytet tjeter Durrsi eshte zemra ime rrofte
>Durrsi,it is my city the best city in Albania ok bye
>bye

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
kreshnik
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:16:19 04/16/05 Sat

>qytetmi i buker eshte DURRSI SE MOSE MENDONI se eshte
>ndonje qytet tjeter Durrsi eshte zemra ime rrofte
>Durrsi,it is my city the best city in Albania ok bye
>bye

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
kreshnik
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:22:11 04/16/05 Sat

>>qyteti ime eshte qyteti me i bukur ne bote pse mund te lindi pyetja... per shembull une studjoj ne stamboll dhe nuk me hyn asnje gje ne sy para qytetit tim. per kete gje e dua qytetim tim. i pershendes te gjith durrsaket kudo qe jane

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:29:24 05/17/05 Tue

>>
e keni gabim bosa se vendi me i mire eshte durrsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:39:29 10/11/04 Mon

>
>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE

PER MUA VENDI ME I BUKUR NE SHQIPERI ESHTE KRUJA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
toni
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:02:53 11/25/04 Thu

>>
>>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE
>kruja
>PER MUA VENDI ME I BUKUR NE SHQIPERI ESHTE KRUJA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:53:42 10/12/04 Tue

>
>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>Fieri

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:30:28 10/20/04 Wed

nuk ka nje qytet te bukur ne shqiperi.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:03:19 10/31/04 Sun

>
>E KENI GABIM O SHQIPE SE VENDI ME IMIR NE SHIPERI ESHT
>SHKODRA OK E PIK HAIT TUNG SHQIPE

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: vlora. fieri


Author:
kreshnik
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:45:14 10/21/03 Tue

>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>bukur ne bot.
>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do
>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re. Shqiperia


Author:
Albarica
[ Edit | View ]

Date Posted: 19:35:29 12/06/03 Sat

>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>bukur ne bot.
>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do
>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra, detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa drita.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Re. Shqiperia


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:26:03 01/01/05 Sat

evvv atyy

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Re. Shqiperia


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 19:39:48 02/16/05 Wed

>>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>bukur ne bot.
>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret
>do
>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.
>
>Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa
>shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek
>rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise
>eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra,
>detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape
>shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa drita.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Re. Shqiperia


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:29:10 04/28/05 Thu

>>>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht
>qyteti
>>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>>bukur ne bot.
>>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret
>>do
>>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.
>>
>>Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa
>>shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek
>>rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise
>>eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra,
>>detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape
>>shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa drita.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> Subject: ledina celo


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:27:28 05/22/05 Sun


>>qyteti
>>>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>>>bukur ne bot.
>>>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret
>>>do
>>>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe
>jetoj
>>>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.
>>>
>>>Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa
>>>shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek
>>>rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise
>>>eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra,
>>>detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape
>>>shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa drita.
ajo ka kenduar shkelqyhem.ishte fantastike

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: ledina celo


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:28:51 05/22/05 Sun

>
>>>qyteti
>>>>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>>>>bukur ne bot.
>>>>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per
>shqipetaret
>>>>do
>>>>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe
>>jetoj
>>>>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un
>kam
>>>>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.
>>>>
>>>>Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa
>>>>shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek
>>>>rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise
>>>>eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra,
>>>>detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape
>>>>shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa dr
ledina ishte fantastike.m ka pelqyer shume

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: ledina celo


Author:
benny
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:40:26 06/06/05 Mon

hi ledina
ju uroj suksese nete ardhmen keni qen fantastike keni merituar me shume por evropes i pengon shqiperia e bukur dhe tradhtit e disa tradhtareve tan dhasht zoti e u zhdukeshin nga dheu i shqiperis se madhe rrnoft shqiperia dhe kosova gjithe ashtu dhe ju bukuroshe ju pershendes nga new- yorku tung

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: ledina celo


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:53:15 06/23/05 Thu

>
>>>qyteti
>>>>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>>>>bukur ne bot.
>>>>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per
>shqipetaret
>>>>do
>>>>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe
>>jetoj
>>>>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un
>kam
>>>>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.
>>>>
>>>>Ti thua qe edhe qe skemi drita dhe rruge te pa
>>>>shtruara...Po bukuria e shqiperise nuk eshte tek
>>>>rruget dhe tek dritat. E gjitha bukuria e Shqiperise
>>>>eshte tek malet qe ka, pemet, shtepite e vjetra,
>>>>detet. Une kam shkuar ne shume vende dhe prape
>>>>shqiperia eshte shume vend i bukur me apo pa drita.
> ajo ka kenduar shkelqyhem.ishte fantastike

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: Re: Re. Shqiperia


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:18:03 06/14/05 Tue

oshqipe rrofshe sepse je gjeja me e shtrejte ne bote pre mua.pavarsishte qe jam ne emigrim prej kohesh me prinderit e mi.dua ti them shqipes dhe shqipetareve qe jeni ne dhe do te jeni ne zemrat tona pergjithmone,dhe pres me pa durim kthimin tone ne atdheun tone te dashur.
sygjeroj ca tipa qe nuk ju mesonje femijeve te tyre gjuhen e nenes shqiperi turpppppppppppp i tyre.tju vij turp.dhe mos te harrojne qe do vij koha qe te kthehen ne atdheun e tyre por do te jete vone ateher dhe shqiperia nuk do ti mbaj ..rroft SHQIPERIA rroftSHQIPETARI.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:12:44 01/28/04 Wed

>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>bukur ne bot.
>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do
>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri, nje korigjim


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:10:11 03/05/04 Fri

>>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>bukur ne bot.
>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret
>do
>>>te jet nr vendi me i bukur .
e bukur kjo qe the per shqiperine, po desha te et korigjoj per dicka. fieri mund te jete qytet i bukur, po jo me i miri ne shqiperi. se me i miri me shqiperi dihet kush eshte. TIRANA. peace.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: shqiperia eshte qyteti me i bukur ne shqiperi


Author:
Sajmir Kurti
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:57:35 12/01/04 Wed

une isha ketu para turkut, grekut ethe serbit
une jam mali i Korabit the lumi i Drinit
une jam ujku qe del naten
une jam shqiponja qe fluturon e lire
une jam Tirana the Prishtina
Une jam Shqiperia

nga sajmir Kurti

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> [> Subject: shqiperia eshte qyteti me i bukur ne shqiperi


Author:
Sajmir Kurti
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:57:35 12/01/04 Wed

une isha ketu para turkut, grekut ethe serbit
une jam mali i Korabit the lumi i Drinit
une jam ujku qe del naten
une jam shqiponja qe fluturon e lire
une jam Tirana the Prishtina
Une jam Shqiperia

nga sajmir Kurti

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:15:23 01/19/05 Wed

>>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>>bukur ne bot.
>>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret
>do
>>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri


Author:
dikush
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:32:12 03/30/05 Wed

jam nga fieri dhe rroj ne greqi.
nuk me pelqejne njerzit ketu se jane me 2 fytyra edhe te djallzuar.dua te mbaroj shkollen e larte edhe te kthehem perseri ne qytetin tim te dashur.RROFT FIERI FOR EVER & EVER.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:22:19 09/24/04 Fri

>>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>>bukur ne bot.
>>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do
>>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: vlora. fieri


Author:
geno
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:07:45 12/16/04 Thu

pershendetje!ku eshte balta me embel se mjalta? ne shqiperi.apo jo?sidomos ne dimer sherbet fare nejse qe thoni ju qe them une per ate qe po theme se as fieri as tirana nuk jane qytetet me te bukura ne shqiperi sepse ju e dini shume mire qe vlora eshte perla e shqiperis megjithate ska rendesi secili mbron qytetin mire beni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
altini
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:37:00 01/15/04 Thu

fieri eshte nje nga qytet me te bukura po te jesh i paisur me nje kundra gas dhe nje pale cizme.
kurse shkodra pak me mire dhe pse nuk kam qene ndonje here (dhe nuk ka ndonje gje te me terheqe vec kuriozitetit se si jetohin malo... ups.. malsoret tane)
beni pak logari objektive se kush mund te jete qyteti me i bukur dhe andej jam une.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
toni
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:46:31 06/27/04 Sun

>fieri eshte nje nga qytet me te bukura po te jesh i
>paisur me nje kundra gas dhe nje pale cizme.
>kurse shkodra pak me mire dhe pse nuk kam qene ndonje
>here (dhe nuk ka ndonje gje te me terheqe vec
>kuriozitetit se si jetohin malo... ups.. malsoret tane)
>beni pak logari objektive se kush mund te jete qyteti
>me i bukur dhe andej jam une.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: chfare do


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:54:05 08/14/04 Sat

>ec ati shqipe e ajo esht normale qe fieri esht qyteti
>me i mir ne shqiperi dhe shqiperia esht vendi me i
>bukur ne bot.
>pa varsisht se drita dhe uj nuk ka dhe rruget e
>shtruara nuk jan por prap SHQIPERIA per shqipetaret do
>te jet nr vendi me i bukur .un jam 19 vjec dhe jetoj
>ne ANGLI prej 9 vjetesh.Na shqiperia nuk mbaj mend
>shum gjera por e ndjej mungesen e vendit tim un kam
>lindur shqipetar dhe do te vdes shqipetar.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Sajmir Kurti
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:30:35 10/11/04 Mon

une isha ketu para Turkur, grekut apo serbit
une jam lumi Drin the mali i Tomorrit
une jame ujku i nates the shqiponja
qe fluturone e lire the krenare
une jame lule kuqja
une jam shqiperia

nga Sajmir

keshtu qe mos u zini se krejt qytetet e shqiperise jane me te miret ne bote pavarsisht nga problemet e vogla.

une jetoj ne angli the mali me ka marre per shqiperine.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Braho
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:48:24 10/15/03 Wed

>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>i bukur ne bote
I bukur por shume lale!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:10:01 01/31/05 Mon

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>>i bukur ne bote
>I bukur por shume lale!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:43:03 01/30/04 Fri

>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>i bukur ne bote
une mendoi se xhdo qytet ne shqiperi esht i bukur sepse shqiperia esh e bukur nosht jo per te hujt qe vin ne shqiperi por aman esht i bukur per ne shqipetarve spse per ne nuk ka vend tjeter me te mir. the fjala e vjeter nuk esht kot qe dhot "guri peshon rend ne vend te vet"

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
sajmiri Kurti
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:44:58 01/30/04 Fri

une mendoi se xhdo qytet ne shqiperi esht i bukur sepse shqiperia esh e bukur nosht jo per te hujt qe vin ne shqiperi por aman esht i bukur per ne shqipetarve spse per ne nuk ka vend tjeter me te mir. the fjala e vjeter nuk esht kot qe dhot "guri peshon rend ne vend te vet"

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
brunilda
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:30:34 05/18/04 Tue

jam plotesisht dakord qe fieri eshte me i bukur , sepse kam lindur dhe jam rritur ne fier edhe pse sjam museqare por me origjin kosovare , prandaj te dahshur nga do qe te jeni(une shkruaj nga italia dhe jetoj prej 3 vjetesh)ajo qe ka rendesi eshte qe jemi shqipetar ..
>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte fieri dhe kjo s'ka
>diskutim. shqiperia eshte vendi me "I BUKUR NE BOTE",
>keshtu qe i bie qe fieri eshte qyteti me i bukur i
>vendit me te BUKUR ne bote, Pra Fieri eshte qyteti me
>i bukur ne bote

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:44:04 08/31/03 Sun

>Qyteti me i bukur eshte vlora

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
rapper
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:17:51 09/20/03 Sat

dhe nata ikin e dielli del
rrezja e diellit me e bukura ne qytetin me shume rapper-ve bie. FIERI nr 1.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Aulona
[ Edit | View ]

Date Posted: 01:55:34 10/08/03 Wed

Si eshte pyetja?Kush eshte qyteti me i bukur ne shqiperi,apo nga cili vend i shqiperise jeni?Me duket se pergjigjja e te gjitheve eshte shume subjektive dhe do me pelqente te shikoja te shkruar:te gjitha qytetet e Shqiperise kane bukurine dhe vecantine e tyre.Ju pershendes te gjitheve!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
jack
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:13:51 01/19/04 Mon

qyteti me i bukur ne shqiperi esht kuksi per mua por ne te vertet dhe saranda esht nje qytet shume i mrekullushem

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
shqiperia
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:52:36 10/20/03 Mon

qyteti me i bukur ne shqiperi eshte vlora. Une nuk jam nga vlora po kete gje mendoj

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:36:51 11/10/03 Mon

>Qyteti me i bukur eshte shijaku <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ilirjana
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:43:06 11/15/03 Sat

Qyteti me i bukur ne Shqiperi eshte Tirana ! Aty e kam zemren, Tirane !

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
erald
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:38:05 11/24/03 Mon

>Qyteti me i bukur eshte vlora dhe tirana dhe te preferuar!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
EDI
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:55:42 11/28/03 Fri

QYTETI ME I MIRE ESHTE BURRELI. A E DINI SE PSE? SEPSE PER NJE (S) DO TE ISHTE SI BRUKSELI.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 22:05:40 10/27/04 Wed

>QYTETI ME I MIRE ESHTE BURRELI. A E DINI SE PSE? SEPSE
>PER NJE (S) DO TE ISHTE SI BRUKSELI.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
i_love_fier_ [endri]
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:18:47 12/03/03 Wed

Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI" "FIERI"
po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes, Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria... Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI, USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes #bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:03:23 12/27/03 Sat

>Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI"
>"FIERI"
>po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse
>Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...
>Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment
>nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te
>shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua
>me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe
>ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe
>gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI,
>USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes
>te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje
>speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj
>Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu
>pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe
>mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith
>shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes
>#bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju
>mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
> MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
>FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te
>madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te
>gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
jack
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:16:12 01/19/04 Mon

>Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI"
>"FIERI"
>po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse
>Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...
>Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment
>nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te
>shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua
>me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe
>ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe
>gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI,
>USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes
>te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje
>speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj
>Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu
>pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe
>mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith
>shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes
>#bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju
>mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
> MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
>FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te
>madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te
>gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:22:14 02/06/04 Fri

qyteti me i bukur eshte Gjirokastra..sepse eshte qytet me kuptim lol pastaj vjen Saranda dhe Vloraaa i mean common te gjithe e dine qe keto qytete jane me te bukurat te verteten pleaseeee

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:55:01 04/10/04 Sat

>qyteti me i bukur eshte Gjirokastra..sepse eshte qytet
>me kuptim lol pastaj vjen Saranda dhe Vloraaa i mean
>common te gjithe e dine qe keto qytete jane me te
>bukurat te verteten pleaseeee

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:49:10 02/15/04 Sun

>Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI"
>"FIERI"
>po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse
>Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...
>Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment
>nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te
>shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua
>me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe
>ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe
>gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI,
>USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes
>te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje
>speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj
>Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu
>pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe
>mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith
>shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes
>#bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju
>mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
> MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
>FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te
>madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te
>gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:20:57 02/25/04 Wed

un jam nga fieri por mendoj se quteti me i bukur i shqiperis eshte saranda. e kam visituar kur isha me e vogel por e mbaj mend sicur te ishte dje.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fieraku
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:26:03 05/23/05 Mon

ne fieraket robe te ndyre?
po ti mor r .. q..
po siduket ke te drejte ti se do te kete shkele motren ndonje fierak
po ketu te jape te drejte
ne na ruani tocin ju' ti edhe ate qe mendojne si ty
apo keni inate se po vime dhe po shfrytzojme qytetet tuaja
ciao

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
llitle angel
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:53:45 03/15/04 Mon

Qyteti im preferuar eshte Vlora, me gjithe gjallerine, bukurine e thellesine e detit... Dhe Tiranen se le pas , pasi ky eshte quteti ku jetoje po kaloj dite te bukura te jetes sime. Por i fundit ne liste eshte qyteti i lodhur, i fjetur, qyteti i HIRTE do ta quaja, Fierin. Ju prsh LLITLE ANGEL.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Astrit
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:43:29 12/02/04 Thu

>PO C'Fier e keni fjalen Fieri eshte bere cope cope me mire ne fshat se mne fier dhe me rob te ndyre se jane keta fieraket nuk i bo nona.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
dont _mess_with_me
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:12:09 04/04/05 Mon

ik ore ti njeri...ti zdi cfar flet se une isha ne behar ..dhe ishte shum bukur...nga je nga veriu??????

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:05:18 07/17/04 Sat

>Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI"
>"FIERI"
>po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse
>Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...
>Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment
>nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te
>shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua
>me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe
>ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe
>gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI,
>USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes
>te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje
>speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj
>Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu
>pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe
>mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith
>shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes
>#bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju
>mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
> MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
>FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te
>madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te
>gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:21:55 11/16/04 Tue

>>Qyteti im me i preferuar ne Shqiperi eshte "FIERI"
>>"FIERI"
>>po pra po them edhe nje here eshte "FIERI", sepse
>>Fieri eshte qytetu im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...
>>Megjithese me vjen shum shume keq qe ne kete moment
>>nuk ndodhem ne FIER, po ndodhem ne kete Amerike te
>>shkrete qe me ndau nga qyteti im i dashur Fieri. Mua
>>me quajne Endri edhe jam nje frekuentus i chatit edhe
>>ndodhem cdo kohe tek dhoma e fieri #bar_rinia dhe
>>gjithashty #fieri. Une jetoj ne St.Louis MISSOURI,
>>USA. jam student ne Shkollen e mesme dhe i Pershendes
>>te gjith shqiptaret kudo ne bote, dhe nje pershendetje
>>speciale per te gjith Fieriaket kudo qe ndodhen. Uroj
>>Fier_M_Philly [gesti] urime me forumin :). Gjithashtu
>>pershendes te gjithe shoket dhe shoqet ne fier qe
>>mbase me rastesi ata mund ta lexojne, dhe te gjith
>>shoket e shoqet e chatit dhe stafin e dhomes
>>#bar_rinia. FLM te gjitheve edhe per cdo komente ju
>>mund te flisni me mua ne chat ose me aim->Xxalbboyx,
>> MSN-Messenger>fieraku03@hotmail.com
>>FLM te gjitheve te fala ju bej edhe nje muahhhhhhh te
>>madhe gocave fierake kudo qe jane :))) Ciao te
>>gjitheve....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:27:30 06/16/05 Thu

Hi fieraku03. Edhe une jam nga fieri dhe mendoj te njejten gje si ty. FIERI eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi. Edhe mua me mungon FIERI dhe gjithe shoqeria atje. Ke te drejte kur thua se na ndau Amerika.
I LOVE FIERI!!!!!!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ada
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:05:07 03/22/05 Tue

fiei eshte qyteti me i bukur ne bote. ca las vegas e newyork thoni ju more e keni pare ndonjehere fierin? eshte yll bote. parajsa mbi toke. fieri nr1.ec atyyyyy fieriiiii

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
nazmi pirraci
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:49:41 07/23/04 Fri

qyteti me i mire ne shqiperi eshte shqiperia.Qytetaret me te mire ne shqiperi jane prinderit dhe familjet tona.Rreziku me i madh i shqiperise politika bolshevike e te dy kraheve.Zgjidhja me e mire kthimi i rinise dhe shporrja e politikes se sotme.Stop bolshevikeve berisha e nano dhe partive te tyre militante.Ne si shqiptar na duhet nje rini me mendime dhe specializime demokratike dhe ne radhe te pare njeri pra njerez qe merren vesht me njeri tjetrin dhe jo injorante si te sotmit qe shahen dhe rrihen me njeri tjetrin si komunistet e kuq.Ai qe ka dem nga keta plehra eshte vetem populli shqiptar dhe shqiperia

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:53:44 07/23/04 Fri


Ilir meta eshte njeriu qe duhet votuar ne zgjedhjet e ardhshme me te vetmin kusht qe formon partine e re dhe nuk lidh asnje marreveshje me njerez si Nano,ruci,agasi,dokle,gjinushi ,xhuveli,islami,pellumbi,ceka,por fton ne qeveri emra te rinj qe deri tani nuk jane perzier ne politike

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:27:13 10/09/04 Sat

Fieri,Vlora,Saranda te gjithe jane te bukurpor sikur harruam te shkojme pak ne veri zemer te shqierise

SHKODER Shkoder Locja
Cfare ka te bukur nr kete qytet,rruget e prishura mendoni ose lenja mbas dore e qeverise te ketij qyteti traditor,keto i bejne njerezit
cfare ka ne shkoder,per ata qe skna qene

Liqeni,Deti,dy lumenj qe e rrethojne shkodren,Thethi,Razma pika turistike nga me te preferuarat ne kohen e xhaxhit Enver Kalaja shume vjecare

Dy qytete te bukura qe kam degjuar por skam qene jane Saranda dhe Pogradeci ne fier kam qene
Rastesisht erdha ne kete chat nuk e di a mund te kaloj prap
urime te gjitheve kudo qe jeni

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
brunilda
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:31:53 11/16/04 Tue

Fieri eshte qytetI im i lindjes, qytetim im i rritjes,
>Qyteti i endrave te mia, qyteti ky kaloi femiria...

SHKRUAJ NGA ITALIA KU JAM STUDENTE. DHE UNE KAM LINDUR DHE JAM RRITUR NE FIER DHE E KUPTOJ ATE DJALIN NGA FIERI SHUME MIRE, UNE KAM 4 VJET PA U KTHYER NE SHQIPERI.
NUK VIHET NE DISKUTIM QE TE GJITH QYTETET E SHQIPERISE JANE TE MREKULLUESHME DHE TE VEANTA JA PERSE NUK MUND TE MENDOHET TE BESH KRAHASIME PER BUKURITE E TYRE SEPSE JANE TE MREKKULLUESHME PER NE QE JEMI LINDUR DHE RRITUR NE TO. FALENDEROJ ATE DJALIN nazmi pirraci, DHE E MBESHTES PER ATO FJALE ME VLERE QE KA SHKRUAR PASI VERTET AJO QE KEMI NEVOJE ESHTE ZHDUKJA E TE GJITH POLITIKANEVE TE SOTEM QE KA SHQIPERIA SI NGA E MAJTA ASHTU EDHE NGA E DJATHTA PASI NUK JANE TE AFTE DHE NUK KANE KAPACITETIN PER TI DHENE VENDIT ZHVILLIMIN DHE PROGRESIN E DUHUR PER TE ECUR PERPARA, PERKUNDRAZI JANE ATA SHKAKU KRYESOR I KETIJ MOSZHVILLIMI. SHQIPERIA KA NEVOJE PER RININE , PER ATE RINI QE STUDION DHE ESHTE E SHPERNDARE NE TE KATER ANET E BOTES SOT EDHE PER FAJ TE KETYRE POLITIKANEVE QE NUK JANE TJETER VESE KLANE KRIMINALE.
KJO RINI QE NUK ARRIN TE SHKOLLOHET NE VENDLINJEN E VET. ESHTE AMSURDE TE MENDOSH QE NE TE GJITHE SHQIPERINE JANE VETEM 8 UNIVERSITETE DHE QE TE 8 ME NUMER TE MBYLLUR DUKE MOS I DHENE MUNDESI NJE PJESE TE MIRE TE STUDENTAVE QE DALIN NGA SHKOLLA E MESME TE VAZHDOJNE E TE RRISIN SHKOLLIMIN E TYRE. PERSE? PERSE? SENSIBILIZOHUNI!!! KUPTONI SE FARE PO NDODH APO JO !? NJE ELITE E VOGEL KRIMINELASH PO KTHEN SHQIPERINE PERSERI NE MESJETE, NE PADIJE DHE INJORANCE ALARMANTE PER TI KRIJUAR MUNDESI VETES DHE FEMIJEVE TE TYRE TE KONTROLLOJNE VENDIN. PO KTHEHEMI NE DIKTATURE TASHME JO ME KOMUNISTE PO KAPITALISTE KU ME TE FUQISHMIT KONTROLLOJNE FATET DHE JETEN E ME TE DOBTEVE. KY ESHTE KRIM, E PERSERIS DHE E THEKSOJ ME TE MADHE: KY ESHTE KRIM.
U ULERIJ JUVE PLERAVE POLITIKANEVE SHQIPETARE JENI QE TE GJITH KRIMINELA, JENI FAJTORE TE TE ARDHMES SE KESAJ SHQIPERIE , TE KETIJ POPULLI QE ME POLITIKEN TUAJ IDIOTE DHE TE VERBER PO E ONI DREJT SHFARROSJES DHE ZHDUKJES TOTALE. SEPSE ZHVILLIMI, KULTURA DHE E ARDHMJA NUK ARRIHET ME DENGLAT TUAJA POR ME PUNE DHE FALE RINISE. SI MUND TE PRETENDOJE NJE POPULL DHE 1 VEND I VOGEL SI I YNI TE ECI PERPARA KUR NUK KEMI ME SE TE LUFTOJME VARFERINE DHE MISERJEN SHEKULLORE QE PERBALLOJME?
KU JANE FONDET PER STUDIMIN , KERKIMIN DHE TECNOLOGJINE QE DO VEND I ZHVILLUAR I BOTES SHPENZON VIT PER VIT? KU JANE INVESTIMET, KU JANE FIRMAT QE TE HAPIN VENDE TE REJA PUNE DHE TE PRODHOJNE PRODUKTE TE VENDIT PER TE RRITUR KESHTU PRODHIMIN E BRENDESHEM NETO? GJITHSHKA NE SHQIPERI ESHTE E EKSPORTUAR NGA JASHTE DHE JO E PRODHUAR NE VEND DHE KJO SJELL DEFIITIN, INFLACIONIN, VARFERINE SEPSE PARET NE SHQIPERI HYJNE NGA JASHTE,QARKULLOJNE BRENDA DHE DALIN PERSERI JASHTE....E PRA KJO ESHTE MREKULLIA SHQIPETARE ???

PERSE NUK THUHET ASGJE PER CELULAT E FONDAMENTALISTEVE ISLAMIKE QE E KANE MBUSHUR SHQIPERINE NGA TE GJITHA ANET DHE QE PERGATISIN TE RINJ SHQIPTAR ME KONCEPTET EKSTREMISTE DHE TE RREZIKSHME TE ZHIHADIT?

ZGJOHUNI ,ZGJOHUNI , ZGJOHUNI MOS MBYLLNI SYTE EDHE VESHET POR LEVIZNI, LEVIZNI SA NUK ESHTE VONE AKOMA

I DAHUR ANONIM NUK MENDOJ SE ILIR META MUND TE SJELLE NDONJE GJE TE RE NE POLITIKEN SHQIPTARE SEPSE AS AI NUK KA KARAKTERISTIKAT E NJE POLITIKANI POR TE NJE MAFJOZI SI TE GJITHE ATA QE E RRETHOJNE DHE QE E KANE NDIHMUAR TE JETE ATY KU ESHTE SOT.
POLITIKEN SHQIPETARE MUND TA BEJ VETEM NJE RINI E EMANCIPUAR DHE E SHENDOSHE ME PRINCIPET E QYTETERIMIT DHE TE CIVILIZIMIT DHE QE DI TE PERFAQESOJ VERTET SHQIPERINE JO PER SYTE E BOTES SE JASHTEME , POR PER TE MIREN E VENDIT TE VET SEPSE FEJA E SHQIPETARIT DUHET TE JETE SHQIPTARIA DHE ASGJE TJETER.
DO DOJA TE SHKRUAJA ME TEPER....KESHTU NDOFTA DIKUJT I FILLON DHE I PUNON TRURI ME SHUME DHE ME MIRE.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Korabi
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:45:24 12/07/03 Sun

Nuk edi se per cfar bukurie po diskutoni.Per veten time me i bukur eshte Butrinti dhe Saranda si bukuri natyrore.Por te mos harrojme Tiranen ku behet jeta dhe ka gjalleri dhe jete nate.Nga Tirana ju keni cdo mundesi per te pare. keshtu po te bejeni nje rredh ngo qendra e Tirane ju per 30 minuta arrini ne plazhin e Durresit,ne piken turistke te malit Dajtit,kalaja e Krujes, kalaj e Petreles dhe e Prezez dhe nje bukuri tjeter eshte edhe liqeni i Bovilles rreze Dajtit.Na faleni te dashur bashke atdhetare pa qe se e zgjata si shume. Me ka marre malli shume per Tiranen.Pershendetje te gjithe shqipetareve ku do qe jane dhe nuk e ngaterrojne shqipen me gjuhet e tjera te botes.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:40:45 09/06/04 Mon

>Nuk edi se per cfar bukurie po diskutoni.Per veten
>time me i bukur eshte Butrinti dhe Saranda si bukuri
>natyrore.Por te mos harrojme Tiranen ku behet jeta dhe
>ka gjalleri dhe jete nate.Nga Tirana ju keni cdo
>mundesi per te pare. keshtu po te bejeni nje rredh ngo
>qendra e Tirane ju per 30 minuta arrini ne plazhin e
>Durresit,ne piken turistke te malit Dajtit,kalaja e
>Krujes, kalaj e Petreles dhe e Prezez dhe nje bukuri
>tjeter eshte edhe liqeni i Bovilles rreze Dajtit.Na
>faleni te dashur bashke atdhetare pa qe se e zgjata si
>shume. Me ka marre malli shume per
>Tiranen.Pershendetje te gjithe shqipetareve ku do qe
>jane dhe nuk e ngaterrojne shqipen me gjuhet e tjera
>te botes.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:00:41 11/11/04 Thu

KRUJA IS THE BEST MAN

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
NO_NAMEEE
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:55:56 04/30/05 Sat

>Nuk edi se per cfar bukurie po diskutoni.Per veten
>time me i bukur eshte Butrinti dhe Saranda si bukuri
>natyrore.Por te mos harrojme Tiranen ku behet jeta dhe
>ka gjalleri dhe jete nate.Nga Tirana ju keni cdo
>mundesi per te pare. keshtu po te bejeni nje rredh ngo
>qendra e Tirane ju per 30 minuta arrini ne plazhin e
>Durresit,ne piken turistke te malit Dajtit,kalaja e
>Krujes, kalaj e Petreles dhe e Prezez dhe nje bukuri
>tjeter eshte edhe liqeni i Bovilles rreze Dajtit.Na
>faleni te dashur bashke atdhetare pa qe se e zgjata si
>shume. Me ka marre malli shume per
>Tiranen.Pershendetje te gjithe shqipetareve ku do qe
>jane dhe nuk e ngaterrojne shqipen me gjuhet e tjera
>te botes.

per car bukurie e keni fjalen te mbeshtet per saranden sespe shte vertet mbrekulli e natyres por per jeten e nates en tiran ja ke fut kotttttt tirana eshte nje trash qe sdi ku po shkon dh enjerzit qe jetoj atje jane me te korupturit ne boteeee .kaq kisha une ( sjame as nga tr as nga saranda)

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Webmaster
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:08:08 12/08/03 Mon

qyteti me i bukur eshte -=[shkodra]=- sepse ?
ne rradh te pare eshte qyteti i tradites dhe ne rradeh te 2 eshte qyteti i kultures dhe ne radh te 3 eshte i sportit dhe ne te 4 eshte qyteti i kenges popullore shqipetare
[un jom nga lezha prandaj e lavdroj shkodren ]
-[shkodra]- -[shkodra]-
-[shkodra]- -[shkodra]-
-[shkodra]- -[shkodra]-
-[shkodra]- -[shkodra]-

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:29:44 12/09/03 Tue

>po fieri eshte

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ik
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:47:07 02/08/05 Tue

>>po fieri eshte
kavaja.afer detit afer mretit

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ik
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:48:22 02/08/05 Tue


>kavaja.afer detit afer mretit.me mungon shum ky qytet
.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Korcar
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:09:37 02/10/05 Thu

ja tju them une qe tani qe korca eshte qyteti me i bukur ne shqiperi sepse aty ben kenaqesi dhe aty ka vajza me te bukura!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
julian
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:04:17 12/15/03 Mon

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit afer mret

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
kavajaonline.com
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:32:38 06/06/04 Sun

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>afer mret
kavaja mer plak s diskutohet

http://www.kavajaonline.com

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
[URL=http://www.kavajaonline.com]qyteti i kavajes[/URL]
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:35:58 06/06/04 Sun

>kavaja mer plak s diskutohet
>
[URL=http://www.kavajaonline.com]kavaja kavaje qyteti i kavajes[/URL]

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
<a href="http://www.kavajaonline.com">kavaje kavaja </a>
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:42:21 06/06/04 Sun

>>kavaja mer plak s diskutohet
>>kavaje kavaja qyteti kavaje

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Kavaja Kavaje Kavajaonline Besa Sk Besa Muzike Histori
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:26:24 01/28/05 Fri

>>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>>afer mret
>kavaja mer plak s diskutohet
>
>http://www.kavajaonline.com
Kavaja Kavaje Kavajaonline Kavaja.net Besa , Sk Besa Muzike HKavaja Kavaje Kavajaonline Kavaja.net Besa , Sk Besa Muzike Histori Chat Info Kavajsit Online Lajme Muzike Shqip ... istori Chat Info Kavajsit Online Lajme Muzike Shqip ...

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:28:03 01/28/05 Fri

>>>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>>>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>>>afer mret
>>kavaja mer plak s diskutohet
>>
>>http://www.kavajaonline.com
>Kavaja Kavaje Kavajaonline Kavaja.net Besa , Sk Besa
>Muzike HKavaja Kavaje Kavajaonline Kavaja.net Besa ,
>Sk Besa Muzike Histori Chat Info Kavajsit Online Lajme
>Muzike Shqip ... istori Chat Info Kavajsit Online
>Lajme Muzike Shqip ...

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ismeti
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:50:30 03/19/05 Sat

qyteti me i bukur eshte prizereni.edhe se nuk ka det po eshte shum i bukur pershendet ismeti norvegji

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:12:07 12/18/04 Sat

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>afer mret

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
julian
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:23:43 03/09/05 Wed

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>afer mret
o djema ca thoni qyteti me i bukur eshte SARANDA pastaj vjen kavaja

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
juli
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:26:11 03/09/05 Wed

>>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>>quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit
>>afer mret
>o djema ca thoni qyteti me i bukur eshte SARANDA
>pastaj vjen kavaja
kavaja n1 por squadra besa nuk eshte fare ne form

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
julian
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:06:29 12/15/03 Mon

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
quteti me i bukur ne shqiperi eshte kavaja afer detit afer mret

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
iv_hot
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:31:22 12/19/03 Fri

ku ka si korca mer.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: qyteti me i bukur ne Shqiperi


Author:
Fioralba Reci
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:58:44 12/29/03 Mon

Qyteti me i bukur per mua eshte Lezha .Atje linda ke u rrita ,besoj kur te kthehem ne vendin tim ,ta shoh me te bukur .

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: qyteti me i bukur ne Shqiperi


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:31:51 02/16/04 Mon

>Qyteti me i bukur per mua eshte Lezha .Atje linda ke u
>rrita ,besoj kur te kthehem ne vendin tim ,ta shoh me
>te bukur .
lezha ka qene, eshte edhe ka per te mbetur qyteti me i bukur

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
arsen
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:31:58 01/04/04 Sun

>Qyteti me i bukur ne shqiperi?.......eshte shqiperia.mendimi im eshte qe qyteti me i bukur eshte vlora sepse aty jane lidhur ne menyre te persosur dy gjera.deti dhe mali.Besoj qe kush nuk ka pare ne vlore perendimin e djellit humbet.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
noldi
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:00:25 01/16/04 Fri


?? Qyteti me i bukur ne Shqiperi eshte <> Une vete jam nga Tirana dhe per mendimin tim Tirana eshte qyteti me i bukur ne bote

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
agoni
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:03:29 06/01/04 Tue

ju pershendes te gjithve une jam agoni nga KOSOVA nga qyteti i pejes per mu ma se shumti qe me ka lon pershypje te mir osht TIRANA sepse aty kam qe nje koh te gjet dhe vi per pushime mjafton vetem qikat qe i ka TIRONA ahha pak shaka tung apo ciao ju pershendes te gjithve???

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
odeta
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:04:01 11/02/04 Tue

tungi nga Odeta ,jam nga Kosova per mua qyteti me i bukur ne shqiperi padyshim eshte Tirana

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:51:24 06/04/05 Sat

>tungi nga Odeta ,jam nga Kosova per mua qyteti me i
>bukur ne shqiperi padyshim eshte Tirana

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: : Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
mitro_boy
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:55:28 11/06/04 Sat

mendoj qe qyteti me i bukur shqiptare edhte Tirana dhe ai duhet te jete padyshim edhe kryeqytet i te gjithe shqiptareve.......
ndersa mitrovicen e dua me se shumti

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
noli
[ Edit | View ]

Date Posted: 23:17:36 04/29/05 Fri

Sa edhe cili qytet me pelqen ne shqiperi dihet qyteti i Tiranes ngase atje kam jetuar nje koh dhe mendoj se eshte i prkryer .Pra une nam noli nga peja ju pershendes te gjithve sidomoa tiranasit.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Arberi
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:08:43 01/22/04 Thu

Qyteti m i bukur eshte Berati.Po kam mbresa t mira edhe nga Peshkopia

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:06:03 03/05/05 Sat

>Qyteti m i bukur eshte Berati.Po kam mbresa t mira
>edhe nga Peshkopia

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
babyangel
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:16:30 01/24/04 Sat

me i bukuri fare eshte Lezha!!!!!!
det,mal,fushe!!
nje enderr!!!
nuk e di si do jetoj larg!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
dorina
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:15:29 03/16/05 Wed

la cita pi bella di albania e lezha non ce di dire ne di meno ne di pi bellisima.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
beng
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:49:11 01/25/04 Sun

Qyeteti me i bukur ne SHqiperi eshte FIERI
FIERI sepse kemi lumin e GJANICES dhe detin ADRIATIK ne SEMAN dhe POJANIN me ndertesat e lashta
shkurt muhabeti i kemi qe te gjitha
....L.O.L.....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ray
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:55:42 03/28/04 Sun

TIRONA mer daj!!!!!!!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
vini
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:16:51 04/04/04 Sun

>TIRONA mer daj!!!!!!!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:58:43 04/30/05 Sat

>Qyeteti me i bukur ne SHqiperi eshte FIERI
>FIERI sepse kemi lumin e GJANICES dhe detin ADRIATIK
>ne SEMAN dhe POJANIN me ndertesat e lashta
>shkurt muhabeti i kemi qe te gjitha
>....L.O.L.....

vdekesh uen per Fierin eshte numer NJEEE1111111

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
pesimisti
[ Edit | View ]

Date Posted: 22:26:49 02/14/04 Sat

Ku ka qytet te bukur ne shqipri mer derra.Te ishin te bukur nuk iknim te gjith jashte shtetit.Ne shqipri ha pula gura.Megjithate me mungojne ato plerat poshte pallatit, balta dhe lluca ne dimer.Qyteti me i bukur tani per tani eshte SAZANI qe eshte i paprekur se po u prek dhe ai mut do behet.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:02:09 11/03/04 Wed

Qyteti me i bukuyr i shqiprise eshte me padyshim Korca, me malet e bukrra te saj gjithashtu vendi im i lindjes.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
shemi
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:24:08 03/22/05 Tue

Qytete ka shum te bukura Shqiperia
POR QKA TI BEJM KORUPCIONIT QE SPO DIN TE NDALEN SHQIPTART

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
besim
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:33:38 02/21/04 Sat

UN NUK JAM QYTETAR I SHQIPERIS POR UN MENDOJ SE TIRANA ESHT GJITHMON NE ZEMRAT TONA KJO NA JEP ME KUPTO QE TIRANA ESHT ME E MIRA, I DYTI PER MU KISHTE ME QEN DURRESI AA

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
sandri
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:49:13 02/26/04 Thu

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1 nuk diskutohet
Qe fjeri eshte qyteti me i bukur ne bot

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
anneta
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:16:18 01/09/05 Sun

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1 nuk diskutohet
>

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Neli
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:35:14 03/08/04 Mon

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
Ndodhem ne USA dhe si TIRONA nuk KAAAA, pra qyteti me i bukur eshte TIRONA ok

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:00:17 04/30/05 Sat

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>Ndodhem ne USA dhe si TIRONA nuk KAAAA, pra qyteti me
>i bukur eshte TIRONA ok
nuk jame okkkk jame kundra Fieri eshte me admirus se tr

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
amarino
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:34:40 03/15/04 Mon

>ne gjithe boten ka 9 apolloni.nje nder me te medhate ndodhet ne FIER.VAJZAT ME TE BUKURA NE SHQIPERI JANE FIERAKE.FIERI_nr_1.bye

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Olsi
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:01:31 04/30/05 Sat

>>ne gjithe boten ka 9 apolloni.nje nder me te medhate
>ndodhet ne FIER.VAJZAT ME TE BUKURA NE SHQIPERI JANE
>FIERAKE.FIERI_nr_1.bye
Bravoooo fieri eshte numer 1 fajzar firake kudo qe jane jane 1111

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:47:35 03/16/04 Tue


Ore po si nuk ka thene njeri per qytetin a tjetrit po te gjithe per ate qe qytet nga i cili jane vete.
Le se e morem vesh se kush eshte qyteti me i bukur.
Andej nga je ti qe po lexon kete post eshte qyteti me i bukur. Sigurisht per mua eshte qyteti nga jam vete.
Per te mos prishur gjithska qe sapo shkruajta nuk jua them nga jam :-). Hajd shendet.
Shqiperia e shqiptareve vdekje tradhetareve.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:04:09 10/04/04 Mon

hahhaa o SIDIBOY...po ca flet ti shkodra jote, na tregon detin ti neve.Det edhe male ka gjithandej, po goca behet fjala :))) se male edhe fusha e dim ne qe ka vetem shkodra :).(shaka)

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
zbora
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:10:53 03/28/04 Sun

qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:23:40 05/14/04 Fri

>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:12:44 06/12/04 Sat

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

o te lumte goja!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
albani
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:23:50 08/03/04 Tue

eshte vertet nje qytet i bukur dhe i paster bravo i qofte Gramshjoteve per kete dhe uroj qe ketij qyteti ti jeper pak prioritet nga pushtetaret e sotem
Faleminderit.
>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>o te lumte goja!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:48:18 01/08/05 Sat

>eshte vertet nje qytet i bukur dhe i paster bravo i
>qofte Gramshjoteve per kete dhe uroj qe ketij qyteti
>ti jeper pak prioritet nga pushtetaret e sotem
>Faleminderit.
>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion
>andej
>>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>>
>>o te lumte goja!
>>me te vertette gramshi eshte i bukur sepse eshte qyteti im

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
gesti
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:10:20 01/08/05 Sat

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>o te lumte goja!
o te lumte goja or vella se mete vertete e ke gjetur

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
gesti
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:11:56 01/08/05 Sat

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>o te lumte goja!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:42:06 02/14/05 Mon

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>o te lumte goja!
hahahhahahhahha yeahhhhhhhh gramshiiii

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:51:42 02/14/05 Mon

ckemi patriote dhe patriota mir??
ec aty se me i bukur edhe me i paster se qyteti jon ska ...megjithese nuk jetoj atije tani, prap e mburr qytetin tim sepse esht vertete i imi edhe sle njeri ta shaj..Djema e vajza e keni nis shum mir me kete faqe inter hajt kalofshi mir te gjithe byeee...

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
TIRANA
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:57:07 02/16/05 Wed

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>o te lumte goja!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:13:58 07/07/04 Wed

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Rafaela
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:03:10 01/27/05 Thu

Qyteti me i bukur ne shqiperi eshte KORCA sepse andej jam vet eshte mrekulli te jetosh atje shkoni njehere ta shikoni greqia nr#2 atje eshte.Qe ta dini qe qytetet me te bukura ne Shqiperi jane Korca dhe Gramshi yeahhhhh number one in all Albanian.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:44:02 09/01/04 Wed

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

Urraaaa edhe me ne fund u hap edhe nji tem e Gramshit bravi i qofte atij qe e hapi.
Gramshi vertet ka goca te bukura edhe te zjuara :).
Rroft vendlindja ime Gamshi.
Pershendes gjith gramshjotet an emban botes.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Ela
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:24:52 11/14/04 Sun

Pershendetje te gjithve. Kush e ka hap kete faqe per Gramshin hallall i qofte****** Rrofte Gramshi*****

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Jorgest Miraka
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:59:47 01/08/05 Sat

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>Urraaaa edhe me ne fund u hap edhe nji tem e Gramshit
>bravi i qofte atij qe e hapi.
>Gramshi vertet ka goca te bukura edhe te zjuara :).
>Rroft vendlindja ime Gamshi.
>>Gramshi ka goca te bukura gjithashtu edhe te zgjuara
>Pershendes gjith gramshjotet an emban botes.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
gramshi
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:07:04 01/11/05 Tue

>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>
>Urraaaa edhe me ne fund u hap edhe nji tem e Gramshit
>bravi i qofte atij qe e hapi.
>Gramshi vertet ka goca te bukura edhe te zjuara :).
>Rroft vendlindja ime Gamshi.
>Pershendes gjith gramshjotet an emban botes.
jam me ju, te rroje Gramshi dhe te fala te gjithe gramshioteve kudo qe jane.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:26:40 04/01/05 Fri

>>>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion
>andej
>>>>se vetem femra te bukura do gjeni.
>>
>>Urraaaa edhe me ne fund u hap edhe nji tem e Gramshit
>>bravi i qofte atij qe e hapi.
>>Gramshi vertet ka goca te bukura edhe te zjuara :).
>>Rroft vendlindja ime Gamshi.
>>Pershendes gjith gramshjotet an emban botes.
>jam me ju, te rroje Gramshi dhe te fala te gjithe
>gramshioteve kudo qe jane.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:05:36 01/20/05 Thu

Hej Pershendetje te gjithe gramshioteve kudo qe jane!
(Shyqyr qe gjeta njeher nje teme per gr!)
Urime nismetarit te temes,dhe keshtu qofshi gjithmone,patriote!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:41:45 02/18/05 Fri

hahhaa ti JORGEST MIRAKA me korigjove mua???apo cfar?( te zjuara,, te Zgjuara njisoj esht ama se me turperove:P. Na falet se edhe harohet shqipja po sikur te jesh jasht shtetit apo JO?
nejse...kalofshi sa me bukur gramshiota.
^^^^^^^^GO^^^^^^^GRAMSHI^^^^^

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:42:30 11/10/04 Wed

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Ela
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:29:24 11/14/04 Sun

PERSHENDETJE TE GJITHVE GRAMSHJOTEVE KUDO QE JANE DHE JA KALOFSHI MIRE ME FESTAT HALLAL AI QE E HAPI KETE FAQE BRRAVO RRUSHO

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fredi
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:07:13 11/17/04 Wed

hallall ja befte zoti atij qe e ka hapur kete teme eshte me te vertete i bukur gramshi jone.Isha ca dite tani dhe ja kalova bukur dhe sa per femrat me kane thene edhe te tjere qe ka femra te bukura gramshi, ta pret mendja ashtu eshte edhe vet ai.Nje pershendetje te gjith gramshioteve nga fredi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:35:33 05/03/05 Tue

>hallall ja befte zoti atij qe e ka hapur kete teme
>eshte me te vertete i bukur gramshi jone.Isha ca dite
>tani dhe ja kalova bukur dhe sa per femrat me kane
>thene edhe te tjere qe ka femra te bukura gramshi, ta
>pret mendja ashtu eshte edhe vet ai.Nje pershendetje
>te gjith gramshioteve nga fredi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
x
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:17:05 12/02/04 Thu

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.
kot fare eshte ske se cben atje

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:04:15 12/04/04 Sat

ore X ke shan ti mo...gramshin tone po eheeeeeeee e di ti pastaj...ne jemi 10 veta ketu qe po flasim per ate vend te nderuar kurse ti thoj qe esht shum kot...e ke par ndo njiher vendin tend ti???...pler neper rug eshte..:) ok mos ta zjas se do merzitesh...GO GRAMSHI....

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:04:34 04/30/05 Sat

>ore X ke shan ti mo...gramshin tone po eheeeeeeee e di
>ti pastaj...ne jemi 10 veta ketu qe po flasim per ate
>vend te nderuar kurse ti thoj qe esht shum kot...e ke
>par ndo njiher vendin tend ti???...pler neper rug
>eshte..:) ok mos ta zjas se do merzitesh...GO
>GRAMSHI..
..
O Ana me fal ku bie ky gramshi se me ka ik nga lista per ta vizitu se po ne i boni shuem te bukur po mare harten mos e gjej i her ka mundesi qe te konkuroj gramshi me tr se po e ndroj po bej gramshin kryeqytet.!!!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Bobi
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:04:23 12/04/04 Sat

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

E di qe e ke mire fare ti mor lal.Tani sa ma tha nje gramshiote per kete faqen dhe u habita pasi qenkemi bere nje grup i mire me ane te internetit.Per kete me behet shume qejfi dhe hallall ai qe e hapi.
Madje sa per gramshin fola ne nje nga pogradeci (qe eshte futbollist) dhe me tha: "une shoke kam kudo ne shqiperi por si cunat nga gramshi nuk kam gjete per zotin. Jane njesha fare." Pra po i tregojme vlerat tona edhe pse nuk jemi ne GRAMSHIN tone te dashur.Ju pershendes te gjitheve cuna dhe goca.
Shifemi ne GRAMSH kur te jene pushimet e veres se atehere mblidhemi te gjithe ne.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
AQIF
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:29:02 01/07/05 Fri

QYTETI ME I BUKUR NE SHQIRERI ESHTE KURVELESHI POR GOCAT ME TE BUKURA I KA_PEQINI

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
toni
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:19:17 01/11/05 Tue

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

Kam 5 vjet qe skam vajtur ne gramsh dhe me ka marre shume malli. Jam lindur e rritur ne Gramsh dhe familja ime jeton atjem por emigrimi na ka ndare per kaq kohe.
I love to be back & it's going to happen one day.
Ju bej te fala te gjithe Gramshakeve, sidomos atyre qe jane ne mergim sepse vuajne njesoj si une.
mire u degjofshim

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Sigurisht Gramshi eshte, e kush do te ishte tjeter?


Author:
Bobo
[ Edit | View ]

Date Posted: 10:36:30 03/21/05 Mon

Edhe une ashtu si ju, jam nje djal nga GRAMSHI ne mergim,
do doja tju pershendesja te gjith juve qe, vertet jeni kaq
patriot e entuziast per GRAMSHIN. Vertet ndoshta esht nje qytet i vogel, por bukurit e tij nuk mund ti numeroj kush. Dhe me e bukura nga te gjitha esht se mungesa e tij te trishton e te vret shpirtin.
Per fjalet qe thone te tjeret as qe na e ndjen.
Ana ty nuk te njoh po me behet qefi qe je kaq e cilter.
Bobi te dy jemi shok te ngusht, nese do te thosha qe te kam vene pseudonimin, apo ti mua, do kujtohesh. Me dergo email.
Pershendetje te gjithve pjesmaresve GRAMSHIOT ne kete dialog, jeni thjesht me te miret.
Ju pershendes nga >>Zemra e Shkretetires<< atje ku momentalisht jetoj.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Sigurisht Gramshi eshte, e kush do te ishte tjeter?


Author:
ana
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:30:07 04/06/05 Wed

heyyy njeres pash ca foto te gramshit nuk e di kush i kishte vene por mu be shum shum qejfi biles aq mall kisha qe i kam hapur shum her deri sa jam cmallur...nuk e di si e ndjene te gjith gramshiotet qe jetojn tani ne gramsh a jan te lumtur apo jo... por te isha une atije te pakten per 1 muaj cdo dit do rija vetem atije e them se esht e vertet.. e dua shum edhe per gramshin un ve doren ne zjar :-)... kalofshi sa me bukur trima dhe trimeresha :))))..

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> [> Subject: Re:po ke te drejte eshte shume e vertet per cfare kishe thene per gramshin


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:07:48 05/23/05 Mon

dhe mua me mungon shume.dhe e di shume mire se gramshi eshte qyteti me i qete qe ekziston ne shqiperi.dhe me i paster ne te gjithe shqiperine.Ne se nuk e besoni atehere shkoni vet dhe vizitoheni dhe do te mbeteni te habitur.........

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Sigurisht Gramshi eshte, e kush do te ishte tjeter?


Author:
DIESEL
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:38:47 06/14/05 Tue


NUK KAM SE CFARE TE THEM.VETEM AI QE KA JETUAR NE GRAMSH DHE NDJEN MUNGESEN E TIJ, DI TE NJOH TE BUKUREN E KETYRE FOTOVE, EDHE PSE DO TE ISHTE ME MIRE TE KISHTE ME TEPER LEVIZJE DHE ME TEPER NGROHTESI ASHTU SI TE GJITH NE E KUJTOJME.
GJE QE NEPERMJET KETYRE FOTOVE NUK ESHTE ARRITUR TE TRANSMETOHET.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Sigurisht Gramshi eshte, e kush do te ishte tjeter?


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:29:45 06/15/05 Wed

>Edhe une ashtu si ju, jam nje djal nga GRAMSHI ne
>mergim,
>do doja tju pershendesja te gjith juve qe, vertet jeni
>kaq
>patriot e entuziast per GRAMSHIN. Vertet ndoshta esht
>nje qytet i vogel, por bukurit e tij nuk mund ti
>numeroj kush. Dhe me e bukura nga te gjitha esht se
>mungesa e tij te trishton e te vret shpirtin.
>Per fjalet qe thone te tjeret as qe na e ndjen.
>Ana ty nuk te njoh po me behet qefi qe je kaq e cilter.
>Bobi te dy jemi shok te ngusht, nese do te thosha qe
>te kam vene pseudonimin, apo ti mua, do kujtohesh. Me
>dergo email.
>Pershendetje te gjithve pjesmaresve GRAMSHIOT ne kete
>dialog, jeni thjesht me te miret.
>Ju pershendes nga >>Zemra e Shkretetires<< atje ku
>momentalisht jetoj.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:09:43 04/22/05 Fri

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
erjoli
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:12:29 04/22/05 Fri

Ec aty Gramshi se prisja qe kishte kaq shume patriota/e Gramshi, se dhe une nga Gramshi jam por studioj ne itali
ciao a tutti Erjoli...

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 00:32:26 05/21/05 Sat

>>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:26:49 05/24/05 Tue

one of the cleanest and quitest cities in albania
go go gramshi

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
sidiboy
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:46:04 07/24/04 Sat

Qyteti me i bukur ne shqiperi eshte SHKODRA.Ku ka qytet me te bukur se ShKODRA?Cili qytet ka ne perberje te tij detin(Velipoja),liqenin(liqeni i Shkodres),malin (razma,thethi) dhe shume e shume pasuri te tjera qe nuk i sheh ne asnje qytet tjeter.Po ashtu SHKodra eshte djepi i humorit dhe i kultures shqiptare.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:41:15 08/14/04 Sat

>qyteti me i bukur ne shqiperi eshte gramshi se prej
>andej kam shpirtin tim.qe ta merrni vesh qe gramshi
>eshte qyteti me i qete dhe me i bukur ne
>shqiperi.merrni mundimin dhe beni nje eskursion andej
>se vetem femra te bukura do gjeni.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Olti
[ Edit | View ]

Date Posted: 20:41:59 08/18/04 Wed

Qyteti me i bukur ne Shqiperi eshte Pogradeci . Nje qytet me tradita kulturore te lashta . Nje qytet me nje liqen te kulluar dhe me peshkun e saj karakteristik Koran. Ka nxjerre kolloset e letersise Shqiptare Lasgush Poradeci &Mitrush Kuteli.Nje qytet turistik mjaft i vecante. Me nje bukuri femerore te mahnitshme .Edhe mjaf gjera te tjera interesante

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fredi
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:10:47 11/17/04 Wed

Cfare thoni more njerez cfare thoni cfare pogradeci se kam shkuar e kam pare pogradecin dhe eshte bere me ate drilonin si pule e percelluar, ate liqenin mir po prap ne doni te shikoni nje qytet te bukur hajdeni njer per eskursion ne gramsh dhe rrini ca dite te shikoni se sa qytet i paster dhe i qete, lere te shkosh ne eskursion ne Tomorr.Bravo gramshioteve i pershendes

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Pogradeci
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:42:21 06/04/05 Sat

>Cfare thoni more njerez cfare thoni cfare pogradeci se
>kam shkuar e kam pare pogradecin dhe eshte bere me ate
>drilonin si pule e percelluar, ate liqenin mir po prap
>ne doni te shikoni nje qytet te bukur hajdeni njer per
>eskursion ne gramsh dhe rrini ca dite te shikoni se sa
>qytet i paster dhe i qete, lere te shkosh ne eskursion
>ne Tomorr.Bravo gramshioteve i pershendes

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Nida
[ Edit | View ]

Date Posted: 06:11:58 04/12/04 Mon

Po Vlona moj shpirt Vlona eshte pse e vini ne diskutim kot. Qe te mos u bie ne hak te tjereve, qytete te bukura toka e shqipeve ka plot dhe c'eshte me e bukura jane edhe me tradite. Ata qe jetojne aty nuk e kuptojne mire keta sa ne qe jemi jashte dhe i shofim gjerat nga nje tjeter prizem. Megjitheate Vlona eshte 1 pike

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Alan
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:26:49 04/16/04 Fri

>Qyteti me i bukur eshte new york

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
sajmir kurti ore gjini
[ Edit | View ]

Date Posted: 04:54:52 01/26/05 Wed

more budala ti ku ke lindur, the qfare loj shqipetari dhote ato lafe. po te jeshe
shqipetare i vertet nuk fol ashtu

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
klodian kabello
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:19:46 04/23/04 Fri

>Qyteti me i bukur eshte vlora dhe pik

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:42:40 04/27/04 Tue

Sado qe te lodheni e sido qe ta mendoni, qytet me te bukur se Tirana nuk ka! E pse?? do te pyeste dikush... Sepse zemra ime dhe Tirana jane NJE... e nuk bej paragon per vajza ose per njerez te mire. Jo se ne vende te tjera nuk ka njerez te mire por ama nuk jane aq te mire sa ne Tirane>>> e vajza TIRONCE nuk ke ku gje vec se ne Tirane!!!
Vazhdimi heres tjeter... W........ W......W Tirona !!! Hurra!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: tirona


Author:
iljazi
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:50:44 04/01/05 Fri

>Sado qe te lodheni e sido qe ta mendoni, qytet me te
>bukur se Tirana nuk ka! E pse?? do te pyeste dikush...
>Sepse zemra ime dhe Tirana jane NJE... e nuk bej
>paragon per vajza ose per njerez te mire. Jo se ne
>vende te tjera nuk ka njerez te mire por ama nuk jane
>aq te mire sa ne Tirane>>> e vajza TIRONCE nuk ke ku
>gje vec se ne Tirane!!!
>Vazhdimi heres tjeter... W........ W......W Tirona !!!
>Hurra!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: tirona


Author:
iljaz cali
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:51:39 04/01/05 Fri

>>Sado qe te lodheni e sido qe ta mendoni, qytet me te
>>bukur se Tirana nuk ka! E pse?? do te pyeste dikush...
>>Sepse zemra ime dhe Tirana jane NJE... e nuk bej
>>paragon per vajza ose per njerez te mire. Jo se ne
>>vende te tjera nuk ka njerez te mire por ama nuk jane
>>aq te mire sa ne Tirane>>> e vajza TIRONCE nuk ke ku
>>gje vec se ne Tirane!!!
>>Vazhdimi heres tjeter... W........ W......W Tirona !!!
>>Hurra!

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: tirona


Author:
iljaz cali
[ Edit | View ]

Date Posted: 08:51:50 04/01/05 Fri

>>Sado qe te lodheni e sido qe ta mendoni, qytet me te
>>bukur se Tirana nuk ka! E pse?? do te pyeste dikush...
>>Sepse zemra ime dhe Tirana jane NJE... e nuk bej
>>paragon per vajza ose per njerez te mire. Jo se ne
>>vende te tjera nuk ka njerez te mire por ama nuk jane
>>aq te mire sa ne Tirane>>> e vajza TIRONCE nuk ke ku
>>gje vec se ne Tirane!!!
>>Vazhdimi heres tjeter... W........ W......W Tirona !!!
>>Hurra!

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
anjeza
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:40:17 05/03/04 Mon

shqiperia eshte nje vend I MREKUMMUESHEM SI DHE QYTETARET E SAJ dhe qytetet E VENDIT TONE jane te gjithe te BUKUR ....gjithsecilit qytetin i tij i duket me i bukuri dhe per mua eshte KAVAJA........PERHENDETJE NGA FRANCA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 13:56:04 07/02/04 Fri

>shqiperia eshte nje vend I MREKUMMUESHEM SI DHE
>QYTETARET E SAJ dhe qytetet E VENDIT TONE jane te
>gjithe te BUKUR ....gjithsecilit qytetin i tij i
>duket me i bukuri dhe per mua eshte
>KAVAJA........PERHENDETJE NGA FRANCA

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:48:33 06/13/04 Sun

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:54:31 06/13/04 Sun

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1 po dhe korca cka KORCA URRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA E DUA KORCEN SE ESHTE BOTA ESHTE QYTETI ME FANTASTIK JO NE BOTE PO NE GALAKSI ME ARGETUES JU PRESIM NE KORCEN ME VAJZAT ME TE BUKURA E SEXI NE SHQIPERI JENI TE GJITHE DAKORT POPOPPOOOOOOOOOOOOOOOOOOO YEEEEEEEEEEEES THANKS E DI BYE JU PUTH TE GJITHVE MMMMMUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:55:41 06/13/04 Sun

FFFFFFFFFFFFFFIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRIIIII

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Kdjan Tema
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:43:14 09/30/04 Thu

ikni mer po krujen ku e lat.Me lashtesin e saj dhe bukirin mahenitese dhe malin po mos harroni se ka dhe ajrin me te paser nga te gjith qytet e tjeret PRA QYTETIIIIII MEEE I MIREEEEEEE NE SHQIPERI ESHTE KRUJAAAAAAAAAAAAAAAAAA DHE PIK HAJT PRA SHNET.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Kdjan Tema
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:45:49 09/30/04 Thu

ikni mer po krujen ku e lat.Me lashtesin e saj dhe bukirin mahenitese dhe malin po mos harroni se ka dhe ajrin me te paser nga te gjith qytet e tjeret PRA QYTETIIIIII MEEE I MIREEEEEEE NE SHQIPERI ESHTE KRUJAAAAAAAAAAAAAAAAAA DHE PIK HAJT PRA SHNET.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Fierakja
[ Edit | View ]

Date Posted: 21:47:55 11/27/04 Sat

Mos u lodhni kot sepse Fierin nuk e mund asnje qytet tjeter. Ne jemi nr. 1
We ROCK
edhe sa i perket vajzave fjerake, ketu ne Connecticut,USA gocat Fierake jan me te bukurat dhe djemte Fierak te heqin trurin.

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:07:32 04/30/05 Sat

>Mos u lodhni kot sepse Fierin nuk e mund asnje qytet
>tjeter. Ne jemi nr. 1
>We ROCK
>edhe sa i perket vajzave fjerake, ketu ne
>Connecticut,USA gocat Fierake jan me te bukurat dhe
>djemte Fierak te heqin trurin.

Te mbeshtes gocat dhe djemt firak jane me sexy ne bote

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
danny
[ Edit | View ]

Date Posted: 17:42:11 12/28/04 Tue

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr><<<<<< TIRONA>>>>>>>>>>>>>>

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
sweet
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:26:06 04/04/05 Mon

bukurin e nje qyteti ebejn njerzit....qytetet me te bukura ne shqiperi jan..FIERI dhe VLORA..
flamuri eshte gritur ne vlore dhe Appolonia eshte ne fier...so plz.. stop lying..

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
dila
[ Edit | View ]

Date Posted: 22:25:14 04/27/05 Wed

qyteti me i bukur eshte kukesi per faktin se atje njeriu munde te shijoj jeten me mrekullite e natyres. sidomos topojani me nje bukuri te jashte zakonshme

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
dila
[ Edit | View ]

Date Posted: 22:26:27 04/27/05 Wed

>kukes nje emner i njohur ne te gjithe boten nje vend i shenjte

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:51:21 04/12/05 Tue

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
dj..italia
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:10:33 04/23/05 Sat

Qyteti me i bukur ne Shqiperi eshte Saranda pavarsisht se un jam nga Kavaja <<<>>>

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
fatoni
[ Edit | View ]

Date Posted: 22:18:51 04/26/05 Tue

qyteti mi bukur esht tirana she ju peshendes nga zemra gjith rahovecin

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
eye of tiger
[ Edit | View ]

Date Posted: 07:42:01 04/28/05 Thu

>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
ju pershendes te gjithve pershendes djemte e shkolles JANAQ KILICA

[ Post a Reply to This Message ]
[> [> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Arbri
[ Edit | View ]

Date Posted: 14:10:36 04/30/05 Sat

>>Qyteti me i bukur eshte vlora <<<< po fieri eshte
>>qyteti im i prefuruar << Fieri_Nr>1
>ju pershendes te gjithve pershendes djemte e shkolles
>JANAQ KILICA
FIERI THE BEST pershendes maturen 2004 ke ''DERTLIU''

vecanerisht grupin kryesor te asaj klase jeni si rushe

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 18:25:04 05/04/05 Wed

Qyteti me i bukur eshte Kukesi!
Eshte 3 vjet qe jam larg dhe me mungon shume dhe mendoj qe eshte qyteti me i bukur ne bote.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
silvana
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:55:30 06/06/05 Mon

E tere Shqiperia eshte e bukur djeme dhe vajza e shqiptare kudo qe jeni nuk bini dakort me mua?
C'do cep i saje fsheh bukuri te ndryshme natyrore por edhe vuajtje e e gezime shpirterore te c'dokujt prej nesh. Kane kaluar shume ato vise ndaj duhet te jemi me te dashur me njeritjetrin e te mundohemi ta zbukurojme me shume dhe me sjelljen tone, e meriton Shqiperia.
Do vecantoja Skraparin se atije kame mare fryme per here te pare, me dy lumenjt e tij dhe malet e bukur.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
silvana
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:56:46 06/06/05 Mon

E tere Shqiperia eshte e bukur djeme dhe vajza e shqiptare kudo qe jeni nuk bini dakort me mua?
C'do cep i saje fsheh bukuri te ndryshme natyrore por edhe vuajtje e e gezime shpirterore te c'dokujt prej nesh. Kane kaluar shume ato vise ndaj duhet te jemi me te dashur me njeritjetrin e te mundohemi ta zbukurojme me shume dhe me sjelljen tone, e meriton Shqiperia.
Do vecantoja Skraparin se atije kame mare fryme per here te pare, me dy lumenjt e tij dhe malet e bukur.

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
Dokleat
[ Edit | View ]

Date Posted: 09:44:43 06/14/05 Tue

OJ SHQIPE Rahoveci eshte nr.1 me i bukuri mei shkelqyeshmi ska shkodra e tirona,kukesi elbasani,fieri etj etj po rahoveci edhe prizreni ma te miret

[ Post a Reply to This Message ]
[> Subject: Re: Cili eshte qyteti me i bukur ne shqiperi???


Author:
No name
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:32:31 06/20/05 Mon

Qytei me i bukur dhe i endrave te adoleshenteva eshte only Pogradeci!!!!!!DHe mebremja me plot dejm te rinj aty eshte jeta vetem ke ne PG people God Bless that place!!!!!! Mund te shkoni dhe te shijoni dy muajt e veres , do mbete e pa haruar!!!!!!!!!!!

[ Post a Reply to This Message ]


VoyUser Login ] Not required to post.
Post a public reply to this message | Go post a new public message
* HTML allowed in marked fields.
Message subject (required):

Name (optional):

  Expression (Optional mood/title along with your name) Examples: (happy, sad, The Joyful, etc.) help)

  E-mail address (optional):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.

[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2017 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.