Friday, May 2, 2008 - New servers are in! Click-in for more info!
VoyForums

Wednesday, August 20, 13:47:42VoyUser Login optional ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: [1]234567 ]
Subject: Re: therapie terug opnemen !!! (trigger)


Author:
Dina
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: Saturday, October 01, 20:56:08
In reply to: Anja 's message, "Re: therapie terug opnemen !!! (trigger)" on Saturday, October 01, 20:55:04

Hoi Anja,

Ik was helemaal niet van plan om definitief te stoppen met therapie hoor, maar ik vroeg me gewoon af of het nodig was om alles terug naar boven te halen, alles als het ware te herbeleven, ’s nachts schiet ik soms wakker en ben ik zo in paniek, en ik denk als ik dit terug allemaal ga oprakelen dat ik nog meer flashbacks ga krijgen, denk niet dat ik dit er op dit moment kan bijnemen. Het is inderdaad een soort weerstand, maar ik zie die weerstand op dit moment meer om mezelf te ontzien, ik wil niet weer zo angstig zijn als een tijdje geleden, ik wil dit kost wat kost vermijden,verwerkt is het helemaal niet, ik heb het er soms nog moeilijk mee om het als werkelijk begeurd te aanzien.
Of creatieve therapie iets voor mij zou zijn? Ik weet het niet, zo creatief ben ik niet en in een groep schrikt me dat wel wat af. Ik weet niet of vernielen onder creatieve therapie kan gerekend kan worden maar daar zou ik mij in kunnen ontladen op dit moment.

Of ik kan huilen om het verlies van de dochter van mijn vriendin, in mijn eentje wel, en als ik alleen met haar ben ook, maar ik kan het moeilijk naar anderen tonen. Het houdt me wel heel erg bezig, zelf heb ik 4 vroeggeboortes gehad allemaal rond de 26 weken is het verkeerd gegaan, wij waren samen zwanger voor de eerste keer. Dit komt nu ook wel weer naar boven en daar heb ik het erg moeilijk mee, kan er met mijn partner wel over spreken maar toch… zij hebben 17 jaar van hun dochter kunnen genieten, ik heb er ook van genoten want zij kwam dikwijls bij ons, zag haar ook een beetje als een soort dochter, moest alles goed gegaan zijn had ik een zoon van diezelfde leeftijd gehad. Allemaal dingen die nu terug in mijn hoofd spelen. Door dit heb ik ook de therapie een tijdje onderbroken.

Nog een prettig weekend

Liefs Dina

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: therapie terug opnemen !!! (trigger)AnjaTuesday, October 04, 13:24:43


VoyUser Login ] Not required to post.
Post a public reply to this message | Go post a new public message
Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.
* Notice: Posting problems? [ Click here ]
* HTML allowed in marked fields.
* Message subject (required):

* Name (required):

  Expression (Optional mood/title along with your name) Examples: (happy, sad, The Joyful, etc.) help)

  E-mail address (required):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.


Forum timezone: GMT+1
VF Version: 2.94, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2008 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.