Friday, May 2, 2008 - New servers are in! Click-in for more info!
VoyForums

Sunday, September 07, 8:08:13VoyUser Login optional ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 12345[6]7 ]
Subject: Re: laatste groetje!(trigger)


Author:
Mignon
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: Tuesday, February 08, 20:56:05
In reply to: tessa 's message, "laatste groetje!(trigger)" on Tuesday, February 08, 10:22:00

Lieve Tessa,

ik weet natuurlijk niet of je dit snel zult lezen, maar ik ben echt heeeeeel blij om te horen dat je zo snel al terrecht kan!!! Wat een goed nieuws meis :D

Ik leef echt met je mee, want ik kan me goed voorstellen hoe nerveus je moet zijn voor morgen :S Echt heel spannend, maar wel een heeeele goede een dappere beslissing! Je hebt de grootste stap naar een gezond en gelukkig leven gezet. Natuurlijk zal het zwaar voor je worden, maar je weet waar je het voor doet, waar je zo hard voor gaat knokken... een mooi leven zonder deze kl*te eetstoornis!

Wel toevallig, want ze wilden mij in eerste instantie ook in leidschendam opnemen :) Maar Mignon is eigenwijs (ben ik anders nooit hoor...hihi ;)) want ik wilde het niet vanwegen mijn hondjes. Maar ik heb daar hele goede verhalen over gehoord en ik weet dat het er qua omgeving heel mooi is :)

Lieve Tessa, ik ben echt zoooo trots op je! Ik hoop dat je ook een beetje trots op jezelf kunt zijn, want dat mag je absoluut zijn! Ik wil je ontzettend veel moed, kracht, doorzettingsvermogen, heel veel succes en heeel veel sterkte toewensen!!!!!!

Dikke knuffel,
Mignon

PS ( jij ook bedankt voor je herkenbare berichtjes en je lieve en bemoedigende reacties! Ik hoop snel weer wat van je te mogen lezen :))

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: laatste groetje!(trigger)ZoëWednesday, February 09, 13:06:47


VoyUser Login ] Not required to post.
Post a public reply to this message | Go post a new public message
Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.
* Notice: Posting problems? [ Click here ]
* HTML allowed in marked fields.
* Message subject (required):

* Name (required):

  Expression (Optional mood/title along with your name) Examples: (happy, sad, The Joyful, etc.) help)

  E-mail address (required):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.


Forum timezone: GMT+1
VF Version: 2.94, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2008 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.