Friday, May 2, 2008 - New servers are in! Click-in for more info!
VoyForums

Monday, September 08, 18:55:31VoyUser Login optional ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 123456[7] ]
Subject: Voor Mignon: zet hem op morgen!


Author:
Anja
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: Wednesday, December 15, 18:40:10

Lieve Mignon,

Even laten weten dat ik niet vergeten ben dat jij morgen voor het eerst naar de peut gaat, ik wil je hierbij heel veel sterkte toewensen! Ik zal aan jou denken. Zie je er tegenop? Ik kan het me voorstellen hoor dat de zenuwen door je keel gieren... maar ik vind het een heel moedig besluit en ik hoop echt dat die psycholoog bij je past, dat je je op je gemak voelt daar. Kom lekker vertellen erover op het forum he en als je vanavond behoefte hebt om je zenuwen al schrijvende te ontladen wees welkom!

Ik ben zelf ook weer bij de peut geweest en het is echt een kanjer die man, hij prikt erg gemeen en confronteert etc. maar hij is super voor me! Later misschien wat meer, ik heb nu weinig tijd, vanavond laat pas weer.

Heel veel liefs,
Anja

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: Voor Mignon: zet hem op morgen!MignonWednesday, December 15, 23:36:12

Re: Voor Mignon: zet hem op morgen!AnjaWednesday, December 15, 23:52:56


VoyUser Login ] Not required to post.
Post a public reply to this message | Go post a new public message
Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.
* Notice: Posting problems? [ Click here ]
* HTML allowed in marked fields.
* Message subject (required):

* Name (required):

  Expression (Optional mood/title along with your name) Examples: (happy, sad, The Joyful, etc.) help)

  E-mail address (required):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.


Forum timezone: GMT+1
VF Version: 2.94, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2008 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.