VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1[2] ]


[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Date Posted: 18:10:32 03/06/08 Thu
Author: DrX
Subject: Re: Ach jaj
In reply to: Dialniciar 's message, "Re: Ach jaj" on 08:41:15 03/06/08 Thu

>Na www.dialnice.info si ma napadol pre gramatiku,
>takže DrX, najprv sa nauč písať, napr. v tejto vete:
>"s vínimkou dvoch či troch dedín, cez ktoré ešte treba
>prechádzať", si netrafil y/i v slove výnimka. :-))

:-) Dík za upozornenie. Ja tvoje preklepy radšej vypichovať nebudem (no dobre - jeden si neodpustím: "utúpia" tu http://www.voy.com/195032/40.html ). Všimol som si ale, že väčšinou tvoje príspevky do tohoto fóra so slovenskou diakritikou sú zobrazované s pomiešanými písmenami (aj keď v tom uvedenom príklade to tak nebolo). Tušíš prečo? Možno máš niečo v počítači zle nastavené. Dúfam, že uznáš, že keď sa tu už ideme baviť na úrovni, tak takéto technické záležitosti by sme mali mať dávno vyriešené.

>D1 plný profil súvisle BA-KE do konca r. 2022.

Vďaka. Je celkom jasné, že dovtedy pokročí dostatočne aj R2, takže aj po tom dokončení nám bude D1 pri ceste z Košic do Bratislavy nanič. No ale čo už - určite sa tam raz za čas pôjdem previezť a pokochať sa slovenskou megalomániou (a prírodou, ak ešte nejaká ostane).

To mi pripomenulo: bolo by celkom zaujímavé, ak by niekto vyčíslil finančné a ekologické škody toho, že naša vláda posiela každé auto medzi Košicami a Bratislavou na cestu, ktorá je o 60 km dlhšia, a vedie krásnou prírodou, ktorú by sme mali skôr chrániť. Mhhhh..... Ak KE-BA spraví len 5000 áut denne, je to 300000 zbytočne najazdených kilometrov každý deň. A koľkými splodinami sa bezdôvodne zasvinia Tatry radšej nerátam. No radšej už skončím - priveľmi depresívne...

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]


Replies:


[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.