VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1[2] ]


[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Date Posted: 12:10:40 03/09/08 Sun
Author: DrX
Subject: Re: Ach jaj
In reply to: Dialniciar 's message, "Re: Ach jaj" on 23:22:23 03/06/08 Thu

V zásade s tebou súhlasím, že sa nemá význam o ničom hádať. Máme rozdielne názory, a viacmenej každý vieme, prečo si ten druhý myslí to, čo si myslí, a v čom sa líšia naše priority. No ale dokonca musím povedať, že s tebou plne súhlasím ohľadom tých problémov na nedokončenej R1, ako aj potreby aspoň 2 mld. na R2. Nateraz sa to nepodarilo. Uvidíme ale, ako to pôjde dalej.

Prechádzať na dialnice.info sa nechystám – sú tam na môj vkus priveľmi drzí moderátori, ktorí nerešpektujú rozdielne názory (samozrejme ale, články tam raz za čas sledujem). Pre zaujímavosť ale doplním linku na anglicky písané fórum o maďarských dialniciach ( http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=389944 ), na ktorom je okrem iného aj fotoreportáž z diaľnice M30 po Miškolc ( http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=9866009&postcount=70 ) akoaj z časti cesty č. 3 od Miškolca na Košice ( http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=14759919&postcount=553 ). Dúfam, že tým, ktorí tou cestou ešte nešli, tá fotoreportáž vylepší predstavu o kvalite cesty č.3. Ako som už písal, podľa mňa až na jedno mestečko, dve dediny, a rozbitý bývalý hraničný priechod, je úplne v pohode.

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.