VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 12[3]4 ]
Subject: Bescheten


Author:
Indira
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 11:28:59 06/07/01 Thu
Author Host/IP: ncasse01.telenet-ops.be/213.224.83.38

Ik haat het ik haat het ik haaaaaaaaaaat het!!!! Ik MOET een sigaret hebben bij mijn koffie, en ik heb nu mijn koffie en kom tot de vaststelling dat ik geen sigaretten meer heb... pfffff, daar kan ik ééééécht ni tegen hé!

Zeg Ann, ge weet toch dat het beachparty is hé in de Plansjee, 't is mannen in zwemshort, en vrouwen in bikini hé!! En en en: als ge een stringbikinietje aandoet, krijgt ge één gratis consumptie naar keuze, dus dat gaat van troela tot ....

Zeg, 't is hier de max van een liedje op de radio, en 'k weet niet wie 't zingt, en 'k vind 't echt wel de max: All I wanna do is love ya!! en dan zo wat vioolen precies..
nu!! (vioolen) I just wanna take you there!! viool teteteteteteetttteeeeeeeeeeeeh, aaaaaaaah beestig, niemand kent 't zeker met wat ik hier neerkribbel?
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssstig!!!!! Jihaaaaaaaaaaahh!!! Oegachaka oegachaka!!!

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> Subject: Re: Bescheten


Author:
Ann
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:35:59 06/07/01 Thu
Author Host/IP: FW-Internet.smals-mvm.be/193.74.225.1

Indira: kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kal kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kal kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kal kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm
kalm kal kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm kalm


Voila, ik heb geprobeerd u te hypnotiseren, ge zult nu wel gekalmeerd zijn zeker?

Als ge een sigaretje wilt, ge moogt er altijd één komen halen hoor! Voor jou doen we alles. :o)
[> [> Subject: Bikini


Author:
Indira
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:38:37 06/07/01 Thu
Author Host/IP: ncasse01.telenet-ops.be/213.224.83.38

Ann, hebt gij nog een bikini voor mij voor vrijdag in de Plansjee?
[> [> [> Subject: Re: Bikini


Author:
Ann
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:41:48 06/07/01 Thu
Author Host/IP: FW-Internet.smals-mvm.be/193.74.225.1

Maar Indira toch, dat zal toch niet gaan! Ik heb wel een grotere maat dan jou hoor. Anders zou ik er direct één meebrengen. Maar ge hebt geluk: de winkels zijn momenteel open!
[> Subject: BeachParty


Author:
Sven
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:42:30 06/07/01 Thu
Author Host/IP: uu194-7-107-132.unknown.be.uu.net/194.7.107.132

De max!!! Vorig jaar heb ik mij daar echt geamuseerd op die beachparty in de plansjee. De decoratie was ook de moeite. Gans de vloer bedekt met zeezand en in 't midden zo ne palmboom (genen echten, ne plastieken) en in het hoekje als ge binnenkomt was er zo een coctailbar met rieten dakje. De meisjes achter den toog hadden allemaal een bikinitje aan met zo een stro rokje en de obers zo hawai-hemden. Echt heel goed gedaan. En de beach-coctail was ook niet mis, 'k had er wel weer wat teveel van gedronken natuurlijk. Hopelijk is het dit jaar weer zo tof. Dus vrijdag, allen in beach-kostuum (vereiste om binnen te komen) en partyyyyyyyyyyy!!!!
[> [> Subject: Re: BeachParty


Author:
Ann
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:44:02 06/07/01 Thu
Author Host/IP: FW-Internet.smals-mvm.be/193.74.225.1

Awel Sven: tis goed: ik zal mijn zonnebril aandoen!
[> [> [> Subject: Re: BeachParty


Author:
Indira
[ Edit | View ]

Date Posted: 11:53:04 06/07/01 Thu
Author Host/IP: ncasse01.telenet-ops.be/213.224.83.38

Jowdie Annie! Met een zonnebril alleen komt ge er niet in denk ik, vorig jaar was ik ook nog vrij preuts hé, en ik had gewoon een petje opgezet, en een brilleke, en ze hebben me terug naar huis gestuurd om mijn bikini aan te doen.. voor al die moeite heb ik dan wel twee van die coctails gratis gehad, met de gevolgen vandien. Maar dat is écht ietske wat ge moet meemaken, mega ambiance, compleet ander sfeerke, maar wat voor één, echt beeeeeeeeeeeeeeestig!!! Dat is toch iets dat ge niet kunt missen denk ik, ge zoudt er spijt van hebben zoudt ge niet komen denk ik, alé, als ge daarna al die wijze verhalen moet horen... 'k zou 't spijtig vinden zou 'k dit moeten missen alleszins.. Jihaaaaaaaaaaaaaah!!! Ik heb mega zin in vrijdag!!!!!!
Ann, zovele breder zijt ge toch niet dan mij? Mijn bikini is kapot van die vorige beachparty... hebt ge eentje met bloemekes?
[> [> [> [> Subject: Re: BeachParty


Author:
Ann
[ Edit | View ]

Date Posted: 12:00:12 06/07/01 Thu
Author Host/IP: FW-Internet.smals-mvm.be/193.74.225.1

Ge ziet mij toch nog niet met mijn bikini aan naar ginder komen zeker? Toch niet met zo'n weer! Neen serieus: is het vrijdag echt Beachparty? Anders doe ik mijn bikini wel onderaan.

Sorry, een bikini met bloemekes heb ik niet: alleen een blauwe en een zwarte met grijs geloof ik.
[> Subject: Re: Bescheten


Author:
Isabelle
[ Edit | View ]

Date Posted: 15:48:07 06/07/01 Thu
Author Host/IP: NoHost/213.224.83.110

Beach Party,I love it, al die lekkere stukjes vleed die daar rondhuppelen! ik kan mijn ogen dan eens goed de kost geven en mijn lesbische trekjes ongemerkt naar boven laten komen! Zo ne boezem jhebt gij ook nie zen Ann, tis niet de maat die telt, tis de vorm van de borsten, gij zou bijvoorbeeld even goed gewoon een lat onder uw borsten kunnen steken en ze zouden het verschil misschien heel misschien merken!
En Sven is écht wel knap met zijn hawaïhemdje aan en al dat borsthaar die er uitkomt, nen échte vent.
Tis wel nie de bedoeling dat ge met uw bikine de Plansjee binnenstapt hé, dat mag hé maar dat moet niet. Ge kunt u kleren daar wegleggen, tis voorzien van een speciale berging en aan de wc's staat er dan zo een klein plonszwembadje om te verfrissen want dat zal nodig zijn hé Ann, want het zal daar heet zijn!!!!!!!! En rond één wordt er dan zo een koppel verkozen Miss Bikini en Mister Superbody! Iedereen kan zich kandidaat stellen! dat gaat de max zijn!
Tot vrijdag Baywatch-babe!
[> [> Subject: Re: Bescheten


Author:
Indira
[ Edit | View ]

Date Posted: 16:45:12 06/07/01 Thu
Author Host/IP: ncasse02.telenet-ops.be/213.224.83.46

Waaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa, ik heb er zin in!!!!!!!!!!!! I wanna have ... on the beach!!! ;o) hihihih



Forum timezone: GMT+1
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.