Friday, May 2, 2008 - New servers are in! Click-in for more info!
VoyForums

Saturday, July 26, 20:26:51VoyUser Login optional ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1234567 ]
Subject: Heb ik anorexia?


Author:
Just_Me
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: Friday, September 08, 22:15:29

Hey iedereen ik ben hier nieuw en wil mn verhaal wel even neerschrijven.

Ik vind het enorm moeilijk om dit te vertellen en weet niet waar te beginnen en waar te eindigen, maar zal het toch even proberen.
Ik ben Alana, 18 jaar en woon sinds april al alleen. Sinds die tijd ben ik vaak ziek geweest. Longontstekingen, maar vooral veel last van mn maag en darmen. Zo erg zelfs dat ik naar spoed moest. Al maanden krijg ik te horen dat ik meer moet eten.
Ik heb wel honger, maar ik wil niet eten. Vooral 's avonds heb ik het moeilijk, maar telkens het half 1 is, ben ik blij dat ik weer niet gegeten heb. Ze zeggen wel dat ik te mager ben en blijf vermageren, maar ik heb juist het gevoel dat ik verdik.
Ik heb een enorme haaruitval, ben zwak overdag (tot half 1),...
Iedereen zegt dat ik anorexia heb, maar ik wil het niet geloven, dus heb ik maar info opgezocht op het net en toen kwam ik hier.
Nu ik het zo allemaal lees, begin ik er in te geloven. En langs de ene kant beangstigt het mij, maar langs de andere kant vind ik het niet zo erg.
Eerst dacht ik dat het dan pas vanaf april is begonnen, maar eigenlijk ben ik al een jaar bezig met caloriën tellen en maaltijden overslaan.

Wat denken jullie er van?

Groetjes
Alana

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: Heb ik anorexia?AnjaTuesday, October 24, 12:20:32

Re: Heb ik anorexia?mii_GirlSaturday, December 30, 15:35:27


VoyUser Login ] Not required to post.
Post a public reply to this message | Go post a new public message
Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.
* Notice: Posting problems? [ Click here ]
* HTML allowed in marked fields.
* Message subject (required):

* Name (required):

  Expression (Optional mood/title along with your name) Examples: (happy, sad, The Joyful, etc.) help)

  E-mail address (required):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Note: This forum is moderated -- new posts are not visible until approved.

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.


Forum timezone: GMT+1
VF Version: 2.94, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2008 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.