Author:
TABU
[ Edit | View ]
|
Date Posted: 09:12:30 01/22/03 Wed
>Tuli juuri todettua että Tabu on outo mies... Paljon
>oudompi kuin silloin Korolevis... Ootko muuten kuullu
>mitään niist tyypeis, vai onko koko lista sammunu?
>
Kiitos, kiitos. Ihan tulee tippa linssiin. Korolevissa sentään YRITIN käyttäytyä normaalin ihmisen tavoin, mutta netissä ei oikein tule ajateltua, mitä tulee kirjoitettua(vai olenko ainoa tämän ryhmän edustaja?)
Välillä kyllä tuntuu, että pään sisässä olisi useampikin persoona(olen laskenut tähän mennessä kolme), mutta syytän koulukiusaamista siitä:(
Toinen syy omituiseen käytökseeni voi olla isäni aivokasvain. Se äijä on nykyään niin seko, ettei tässä talossa kestä olla sekuntiakaan tulematta HULLUKSI!!! Äitikin miettii, että viitsiikö enää miestä katsella lasten lähdettyä kotoa. Joten ei hyvin mene.
Korolevin listaa en ole saanut pitkään aikaan, kun sähköpostini lakkautettiin, enkä enää muistanut kirjautumisosoitetta. Yritin Pyytä ko. osoitetta(tai jotain sinnepäin) eräältä Korolevin toveriltani[Kutsutaan häntä tässä nimellä Patteri(HUOM! Nimi muutettu)], mutta hän oikeastaan nauroi päin naamaani(no ei ehkä ihan, mutta kyllähän juttua pitää värittää;)
>En siitä
>po(l)vesta tiedä, mutta pää siihen on ainakin useasti
>osunut...
>
Sori.. Tuo oli jo huono minunkin jutukseni.
>Koskettele itseäsi olisi ollut aika provosoiva käsky.
Siksi en käskenytkään tehdä sitä;)
>Mistä sä voit Tabu(hitto kun kirjotan koko ajan, että
>Tavu...) edes tietää tietävätkö rakkaat neitseelliset
>naisemme sen tarkoitusta?
En tiedäkään, joten vastaan: OMENA! Ja nimi on TABU{Nimellä ei ole mitään tekemistä koulumme nettilehden, Tabulan kanssa}. On epäkohteliasta kirjoittaa toisen nimi jatkuvasti väärin(Paraskin puhuja)
|