VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 12[3]4 ]
Subject: ei se mitn...


Author:
Kuolema
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 02:41:59 05/20/02 Mon
In reply to: Leakim 's message, "tajusin..." on 01:16:43 05/16/02 Thu

en puhunu susta, leakim..ja suotta pyytelet anteeksi....mulla on tämmöinen ihana tapa haukkua se isän tapainen olento maan rakoon aina kun on vaan mahollista..sitä ukkoo ei tosiaankaan järki paljoo päässä pakota...

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: =O


Author:
Leakim
[ Edit | View ]

Date Posted: 03:17:23 05/21/02 Tue

Ja kenestähän sä nyt puhut? Mä oon ihan pihalla... Jännittää yks juttu vähän liikaa, ni ei jaksais kiinnostaa mikään muu, vaan haluaisin olla yhen tyypin luona just nytkin... Tai itseasiassa, en välttämättä... En tiedä vielä... Joo, kello soi... =(
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: just joo...


Author:
Kuolema
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:52:40 06/07/02 Fri

>Ja kenestähän sä nyt puhut? Mä oon ihan pihalla...
joo..pihalla on hyvä olla jos vettä ei vaan satu satamaan..jaaa,kenestä minä puhun? Isästäni..

>Jännittää yks juttu vähän liikaa, ni ei jaksais
>kiinnostaa mikään muu, vaan haluaisin olla yhen tyypin
>luona just nytkin...
pyydän..säästä meidät likaisilta yksityiskohdilta..en halua edes tietää mistä tossa oli kymysys..
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Itseasiassa...


Author:
Leakim
[ Edit | View ]

Date Posted: 02:15:27 08/19/02 Mon

Kysymys oli nykyisen seurustelusuhteeni alkamisesta, jos oikein muistan noin pitkän ajan päähän... Ei kyllä vielä tosin tainnut olla SE kysymys, mutta jotakin siihen liittyvää... Siis SE kysymys oli kysymys siitä, että ollaanko yhdessä! Että näin... On hyvä olla takaisin!
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Leakim..


Author:
Silkki
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:54:44 08/19/02 Mon

Pliis, pyydän, ole kiltti ja säästä meidät epätoivoiset sinkut liialta teinisöpöilyltä. Jos tänne tulee vielä yksikin viesti tyyliin "haluaisin olla sen luona nytkin", minä poistan sen armotta.

Kyllä, olen katkeroitunut vanhapiika.

SE kysymys..THE question..Sillä taidetaan tarkoittaa englanniksi vähän jotain vakavampaa, btw. Siis ihan niinkuin vaan noin "tuli vaan mieleen"-tyylisesti tämä.

Toivottavasti en loukannut ketään.
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: sääsäyän säästän...


Author:
Leakim
[ Edit | View ]

Date Posted: 01:23:34 08/23/02 Fri

Ensinnäkin ole ohi siitä vaiheesti, arki on koittanut ja mä en oikeesti oo semmonen ihminen... Ja kyllä mä tiedän että The Question tarkoittaa "Tuletko vaimokseni?", mutta ajattelin että se toimis tässäkin vaiheessa... Koska eihän kukaan teistä luullut, että mä olisin naimisiin menossa, ettehän? =)
[> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> [> Subject: Re: sääsäyän säästän...


Author:
Silkki
[ Edit | View ]

Date Posted: 05:20:26 08/23/02 Fri

>Ensinnäkin ole ohi siitä vaiheesti, arki on koittanut
>ja mä en oikeesti oo semmonen ihminen...

Arki on koittanut? Kuulostaa pahalta.

>Ja kyllä mä
>tiedän että The Question tarkoittaa "Tuletko
>vaimokseni?", mutta ajattelin että se toimis tässäkin
>vaiheessa... Koska eihän kukaan teistä luullut, että
>mä olisin naimisiin menossa, ettehän? =)

No okei, tuskin luuli. Mutta siis sehän tosiaan olikin vaan
sellanen tulivaanmieeleen-homma.


[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.