Subject: Er siden din fremdeles utsatt for hacking?
Author: Oddbjørn
[ Next Thread |
Previous Thread |
Next Message |
Previous Message
] Date Posted:12:55:04 06/13/04 Sun In reply to:
BimboSim
's message, "Bimbosider er oppdatert - last ned en ny familie" on 09:27:31 06/13/04 Sun
Kjære Bimbosim!
VHar ikke vært innom siden din på en god stund pga at mye rot og masse popup og jeg vet ikke om siden fremdeles er hacket eller om det er virus på siden din.
Har du fiksa det slik at det er trygt å se på siden din?
Du kan jo bruke dagboken på thesims.nu slik at de fleste ser der, du får flere til å se bildene i dagboken enn på din hjemmeside.
[
Next Thread |
Previous Thread |
Next Message |
Previous Message
]
Replies:
[> Subject: Re: Bimbosider er oppdatert - last ned en ny familie
Date Posted:13:19:06 06/13/04 Sun
Jeg sendte mail til Homestead og ba dem sjekke siden min for virus (den ligger på dems server). Fikk til svar at siden er virusfri. Popup greia var fra en av boksene med HTML som jeg hadde. Jeg har fjernet alle untatt yahoo og killersims banneret. Sjekk siden nå og si ifra om du får popup, så skal jeg fjerne de siste også. Du får ihvertfall ikke virus av å ta en kikk på siden.
Date Posted:16:58:16 06/13/04 Sun
Det er en stund siden jeg innstalerte antipopupprogrammet som jeg må deaktivere for å poste innlegg på thesims.nu-forumet, når jeg går ut av nu-siden, aktiverer jeg popupprorammet.