VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1[2]34 ]
Subject: Re: bootlegs


Author:
Ore-sama.org
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 07:59:04 04/02/04 Fri
In reply to: Boeboe 's message, "bootlegs" on 16:44:28 10/13/03 Mon

Bwa, weede.... wie is er nou in godsnaam zo lijk-achter-u om geld te verspillen aan "legale" goederen als bootlegs van dezelfde (of aanvaardbare) kwaliteit maar een tiende van die prijs kosten? Als ik een koopje kan doen, dan doe ik het. Ik heb thuis iets van een 60 anime reeksen (aantal reeksen, niet DVDs/DVD sets) staan. Hoeveel reeksen heb ik legaal? 3,5. Kzen een student dat zn geld bijeen moet houden. Kwil niet elke cent dak heb opofferen aan DVDs, dr zijn nog andere pleziertjes waarek van wil geniete. 't is ni dak arm zen, maar zo veel mogelijk geld hebben en zo weinig mogelijk drvan uitgeve is gwoon hetgene dat iemand met een IQ boven de 20 doet alsm zn IQ van 21 maar toepast.
Als je kijkt op eBay, daar heb je de keuze tussen de volledige Kenshin reeks voor $600 legaal en voor $60 illegaal. Maakt me nou eens ni wijs da ge liever $600 balle zou uigeven om uw "burgerplicht" te doen en God genadig te stemmen om uw in den hemel te pakke ipv $540 voor uw levensonderhoud overtehebbe en toch van Kenshin kunt geniete. Ik bedoel, beseft dat eens, $600 voor wa vermaak. Daar koop je een enorme DVD installatie + flatscreen voor, maar toch niet den DVD zelf..?

Ik ga me met da statement misschien vijanden maake, maar al da "IK leef legaal" geklets en idealisme werkt echt op mn systeem. Kweet ook wel dat de anime industrie afziet door boetlegs, maar er wordt er ík zie nog meer af als ik geen geld in huis heb omdak het allemaal besteed aan legale DVDs aan onmenselijke prijzen.

De enigste goeie prijzen voor DVDs zijn nog die van Declic Images. En die komen dan nog in mooie boxkes ook. Maar euh... moet ik nou van die Franse ondertitels?? Kversta meer Japans dan da Frans, echtig waar! Bovendien is Declic traaaag als een slak en hebben ze dr nog geen té enorme keuze titels. Plus, die enorme boxkes door da onnozel aantal discs pakke veel plaats. Terwijl je uit HK zó vlug een enorme lijst titels krijgt, da ge u moet afvragen of die reeks in Japan al uit is ;) En das zalig. 't enigst probleem opt moment is dat er van die erg slimme verkopers op Facts en zo zijn, die ze aan de prijs van legale DVDs verkope. Dat irriteert me kweeni hoe hard. Kwil echt op die hun bakkes slaan, ook al kom ik dr persoonlijk goe mee overeen van sommige winkels. Misschien moet ik ze eens chanteren om mij de bootlegs aan bootleg prijze te verkope omdak ze anders aangeef ;)

Trouwens, wie zegt dat het bootlegs zijn? Ook Hong Kong mag toch anime DVDs hebben, misschien zijn da meestal wel legale versies à la Hong Kong, net zoals Declic hier? En zoniet kannet me nog steeds ni schelen, koopjes hebben voorrang aan burgerplicht.....
Als jullie slecht Engels in de subs een bewijs voor bootleg vindt, euhm, in de non-bootlegs van Weiß Kreuz wordt er ook slecht Duits gesproke, en overal in Japan, bootleg of niet, bots je op slecht Engels à la "It is threal isation of the monkey" waarmee ze bedoelen "This is really good coffee" en da staat er nog groot op hun winkeletalage geschreven ook. Dus slecht Engels is niet noodzakelijk een teken van bootleg. Zonevrije DVDs? Dan zijn de Chinezen gewoon slimmer dan wij dat het gebruik van DVDs beperken op éen zone.

Maar soit, kga eens achter de TV zitte, mn Saiyuki Reload bootleg zit ongeduldig te wachten op aandacht van baasje...

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: bootlegsDraco Dralion13:59:15 04/02/04 Fri


[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT+1
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.