VoyForums

Login ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 12[3]45678910 ]


Välkommen till Kungsbacka Dartklubbs klotterplank. Här kan du yttra dig om nästan vad som helst!
Förvänta dig inte att någon ska ta dig på allvar om du inte vågar sätta ut ditt namn.....

Andra käcka diskussionssidor:
StDFs tyckarbok
GBDAs Tjöt!




Subject Author Date
GBG serienCamilla15:31:02 08/26/13 Mon
Tequila Rose Cup 31/8Hasse15:19:35 07/22/13 Mon
Finns plats i bilen till gbda från kbaJP Sjögren19:48:19 08/16/13 Fri
Davis Cup på GBDA, lördag den 17 augDragan Avramovic16:42:14 08/15/13 Thu
Årsmöte i VDFCamilla11:18:10 07/16/13 Tue
Torsdag 11/7Per Beijar21:27:57 07/09/13 Tue
TräningskvällTomten15:31:51 07/05/13 Fri
MinnescupMats09:38:05 06/12/13 Wed
GuldTorell16:05:17 06/08/13 Sat
  • Re: Guld -- Mika, 21:27:21 06/08/13 Sat
  • Re: Guld -- Magnus H, 00:23:59 06/09/13 Sun
  • Re: Guld -- ejheltointressant, 08:09:03 06/10/13 Mon
  • Re: Guld -- jimmie, 17:39:44 06/10/13 Mon
Nalle och Oskar!Magnus H22:07:59 06/01/13 Sat
Flaggcupen!Beatrice20:56:48 05/31/13 Fri
SLUTSPEL PÅ FREDAG....Kvalificerad eller ej .......Tomten21:21:25 05/29/13 Wed
GBG-serie slutspeletNalle20:21:35 05/30/13 Thu
KM??Mikael R22:46:37 05/25/13 Sat
  • Re: KM?? -- Lidström, 06:17:32 05/26/13 Sun
  • Re: KM?? -- Mikael R, 08:34:26 05/26/13 Sun
  • Re: KM?? -- Nalle, 23:21:43 05/26/13 Sun
R.i.pSusanne22:45:32 05/21/13 Tue
Gbg elit kvartsfinalMagnus H22:20:23 05/20/13 Mon
ÅRSMÖTE PÅ LÖRDAGLea20:40:31 05/20/13 Mon
Kvarglömmda pilarRoyne17:27:50 05/17/13 Fri
VDF RankingVDF22:15:06 05/15/13 Wed
Total ranking VDF HerrarVDF22:13:41 05/15/13 Wed
Totala ranking VDF DAMVDF22:12:15 05/15/13 Wed
RESULTAT KBA OPEN 2013Tomten18:18:46 05/14/13 Tue
KBA open??Mikael Rehnlund23:10:24 05/10/13 Fri
VDF TrofénClaes Andersson16:00:21 05/07/13 Tue
Kungsbacka Open 2013Tomas23:33:00 05/08/13 Wed
Kbadart Open 2013Tomas23:13:57 05/06/13 Mon
VDF RankingJolly Light18:27:26 05/06/13 Mon
Anmälda Herr Singel KBA Open 2013Tomas19:07:13 05/05/13 Sun
Anmälda Dam Singel KBA Open 2013Tomas19:00:25 05/05/13 Sun
Gbg elitMagnus H22:27:49 05/06/13 Mon
Gbg elitMagnus H21:39:24 04/29/13 Mon
Vilken tid är det på Lördag (Sammandraget DIV 1)Rolf Svensson09:26:46 04/22/13 Mon
Gbg elitMagnus H21:36:48 04/15/13 Mon
Slutspel på Kinesen.West Coast Dart.22:39:36 04/10/13 Wed
Gbg elitMagnus H22:15:06 04/08/13 Mon
GOTHIC MASTRSBeatrice13:48:55 04/08/13 Mon
Bollebygd MixL-w21:08:53 04/07/13 Sun
Gbg elitMagnus H22:10:58 04/02/13 Tue
Avanmälning damsingelLea16:27:27 03/28/13 Thu
Anmälda till alla klasserLea11:19:12 03/28/13 Thu
Herrsingel GOLDENLea18:13:00 03/25/13 Mon
WC platser GOLDEN EGGLea20:38:11 03/26/13 Tue
ANG. Golden eggLea18:20:47 03/25/13 Mon
Starttider GOLDEN EGGLea20:41:29 03/26/13 Tue
Damsingel Golden eggLea18:27:14 03/25/13 Mon
Mix Golden EGGLea18:18:50 03/25/13 Mon
HerrdubbelLea18:17:58 03/25/13 Mon
Damdaubbel Golden EGGLea18:17:15 03/25/13 Mon
GOLDEN EGGLea21:00:24 03/19/13 Tue
Gbg elitMagnus H23:16:46 03/18/13 Mon
Slutspel göteborgsserienmagnus23:19:52 03/13/13 Wed
Main index ] [ Archives: 12[3]45678910 ]


Login ] Create Account Not required to post.
Post a new public message:
* HTML allowed in marked fields.
Message subject (required):

Name (required):

  E-mail address (optional):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.

Gå till Kungsbacka Dartklubb
Forum timezone: GMT+1
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2017 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.