VoyForums

Login ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 123456[7]8910 ]


Välkommen till Kungsbacka Dartklubbs klotterplank. Här kan du yttra dig om nästan vad som helst!
Förvänta dig inte att någon ska ta dig på allvar om du inte vågar sätta ut ditt namn.....

Andra käcka diskussionssidor:
StDFs tyckarbok
GBDAs Tjöt!




Subject Author Date
Stort grattisJP15:44:16 05/13/12 Sun
Ny dartspelareMini mi11:45:45 05/13/12 Sun
Gbg ElitMagnus H16:39:31 05/12/12 Sat
KBA open - dubbelpartner sökesChristian Karlsson21:36:37 05/10/12 Thu
IdagMaailmanmestari 201113:16:41 05/10/12 Thu
  • Re: Idag -- Torell, 13:34:50 05/10/12 Thu
Slutspelet/tiderjp07:52:15 05/08/12 Tue
kba openjolly light20:48:17 05/03/12 Thu
Ni som undrar?????JOKER DART16:20:51 05/01/12 Tue
Division 1Stolt coach10:58:25 04/29/12 Sun
Sweden cupMorgan S Jansson09:19:35 04/27/12 Fri
dart videoSanta Claes15:14:39 04/29/12 Sun
Nordic Cup livestreamNalle14:29:05 04/28/12 Sat
GåtaMartin15:41:35 04/18/12 Wed
  • Re: Gåta -- Anders (Harestad), 06:28:30 04/19/12 Thu
  • Re: Gåta -- Martin, 11:07:36 04/20/12 Fri
  • Re: Gåta -- Anders (Harestad), 22:39:36 04/20/12 Fri
  • Re: Gåta -- martin, 10:39:32 04/22/12 Sun
KBA DAMLea21:47:30 04/25/12 Wed
Gbg ElitMagnus H22:37:09 04/23/12 Mon
Resultat BDK-MIXL-W20:55:27 04/21/12 Sat
En RoligMartin11:04:46 04/20/12 Fri
MixenL-W13:21:22 04/19/12 Thu
Bdk-MixL-W17:43:08 04/18/12 Wed
Grattis Frida!Magnus H23:25:58 04/16/12 Mon
Gbg ElitMagnus H22:27:33 04/16/12 Mon
Engelsk läsövningMagnus H19:31:54 04/11/12 Wed
POKER AFTER DART 28/4 i Karhustugan kl:13:00Karhu13:16:29 04/12/12 Thu
TrofenMika07:29:01 04/12/12 Thu
trippelmix GBDAPG20:19:56 04/11/12 Wed
Gbg ElitMagnus H22:02:16 04/10/12 Tue
NYTT NUMMER:JOKER DART17:18:00 04/10/12 Tue
BDK-MIXL-W 0733-730 79212:59:05 04/10/12 Tue
Ger man sig in i leken så får man leken tålaNalle11:36:45 04/09/12 Mon
POKER AFTER DART 28/4 i Karhustugan kl:13:00Karhu10:06:12 04/03/12 Tue
Golden EggMats Joker22:35:45 04/06/12 Fri
ingen alkoholsusanne16:18:03 04/05/12 Thu
1 Wildcard i Herrsingeln p.g.a sjukdomTävlingsledningen08:16:55 04/04/12 Wed
1 Wildcard damsingelTävlingsledningen07:08:57 04/04/12 Wed
Ny info om dubbel och SingelstartTävlingsledningen11:33:18 04/03/12 Tue
Anmälda damer samt wildcardsTävlingsledningen07:57:13 04/03/12 Tue
Anmälda Herrar samt WildcardsTävlingsledningen07:59:44 04/03/12 Tue
Anmälan dubbel senast 19:00 torsdagTävlingsledningen08:11:09 04/03/12 Tue
Division 1Santa Claes22:39:35 04/02/12 Mon
Gbg ElitMagnus H22:34:07 04/02/12 Mon
Anmälan till SM!!Denny Sigfalk19:01:03 04/02/12 Mon
Warm up DubbleMaria14:34:00 04/01/12 Sun
Hej allaEva N16:24:49 03/26/12 Mon
Elektriska Cigaretter - Erbjudan til DartfolketMorten 25an01:56:44 03/25/12 Sun
Gbg ElitMagnus H23:22:10 03/19/12 Mon
Tack KBAJP21:42:59 03/18/12 Sun
kba elitRoysan18:42:05 03/18/12 Sun
Lite jobbig helg för KBA DARTcamilla19:36:04 03/18/12 Sun
Damelit i KungsbackaLea17:52:46 03/18/12 Sun
Irish CoffeeBillan12:50:19 03/09/12 Fri
Lea 40 år idagTorell12:03:38 03/05/12 Mon
Main index ] [ Archives: 123456[7]8910 ]


Login ] Create Account Not required to post.
Post a new public message:
* HTML allowed in marked fields.
Message subject (required):

Name (required):

  E-mail address (optional):

* Type your message here:

Choose Message Icon: [ View Emoticons ]

Notice: Copies of your message may remain on this and other systems on internet. Please be respectful.

Gå till Kungsbacka Dartklubb
Forum timezone: GMT+1
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2017 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.